Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

FILM 3BOBULE PŘICHÁZÍ DO KIN

Zdroj: 3Bobule

Třetí pokračování filmu z vinařského prostředí s názvem 3Bobule, který je propojen s písní Hometown od kapely Mirai a především s kapelou Kryštof, přijde do kin již 12. března 2020. Stejně jako v prvních dvou filmech Bobule a 2Bobule i v tomto snímku zazní nový song Hvězdáři od oblíbené kapely.

Ve třetím pokračování se představí všechny hlavní postavy filmu od ústřední dvo­jice Terezy Ramba a Kryštofa Hádka. „Na film se už moc těším. Vzhledem k tomu, že já jsem v době natáčení už měla v břiše Slunce před cílovou rovinkou, doufám, že i film přinese divákům trochu toho slunce do pošmourných březnových dnů. Film jsem zatím neviděla, mám tušení, že realita, smutek, krásno a opravdovost v něm posadí 3Bobule minimálně na stejnou příčku, jako byly první Bobule, ne-li výš. My jsme pro to udělali maxi­mum," svěřila se Tereza Ramba.

Zdroj: 3 Bobule

Filmem provází hlas Václava Postráneckého, který se podílel na předcho­zích dvou „dílech" Bobulí, ale natáče­ní třetího už se bohužel nedožil. Film je mu tak alespoň věnován. Hlavní postavy komedie se po jedenácti letech od 2Bobulí posunuly, dospě­ly, mají trochu jiné starosti a také radosti. Podstatnou roli ve filmu opět hraje nádherná krajina kolem Pála­vy a právě probíhající vinobraní.

Zdroj: 3Bobule

Film vznikal na jižní Moravě a v Praze a představí se v něm také herci Miroslav Táborský, Braňo Deák, Michal Isteník, Marián Roden, Radim Novák, nově ale také například Lumíra Přichystalová, Tomáš Měcháček, Karel Roden a v dětských rolích diváci uvidí Šimona Klacla, Annu Krejčířovou a Prokopa Zacha.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Maca - královna And a bylina plodnosti

V současnosti řeší mnoho párů problémy s početím potomka. Naštěstí můžeme zkusit macu, osvědčený přírodní lék, který zvyšuje šanci otěhotnět.

Akční letáky