Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Cesty k funkční imunitě

Zdroj: Wobenzym

I když stávající situace nedovoluje velkou koncentraci lidí a rouškami se vzájemně snažíme chránit, co to jde a v rámci našich možností, pokud naše imunita není srovnatelná s obranyschopností Wima Hofa, stávající hvězdy internetu a trenéra otužování, pobíhání v nedbalkách po sněhu odneseme nejmíň s rýmou.

A není třeba běhat polonahý v mrazu. Taková cesta autobusem, byť poloprázdným, s okny zamlženými teplem a vlhkem je v této době a počasí zdravotní výzva sama o sobě.

Jestli nás někdy dřív tak trochu kacířsky potěšila lehká virózka jako alibi, abychom si mohli odpočinout od práce, od lidí, vyspat se a vypnout, aniž bychom čerpali dovolenou, poslední rok potřebu omezovat sociální kontakty ještě víc v pravdě nemíváme.

Touha dojít od slabé k funkční až nadstandardně skvělé imunitě naopak sílí čím dál víc. Tato tužba se dá pojmout velmi různě.

Ať už volíme otužování, velký přísun vitamínů, kvalitní stravu, uměřený pohyb, odpočinek, zdravě veselou mysl nebo enzymovou kúru, je jasné, že kombinace všeho bude nejúčinnější.

Enzymový lék Wobenzym posiluje oslabenou imunitu, přispívá k obnově přirozené imunity a pomáhá při opakovaných zánětech dýchacích cest bakteriálního i virového původu. Více na www.wobenzym.cz.

Wobenzym je tradiční lék z přírodních zdrojů k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Zdroj: Wobenzym

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU