Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Běžecké centrum Running Mall je otevřené běžcům všech úrovní

Zdroj: Tempo Team Prague s.r.o.

Své brány znovu otevřelo běžecké centrum Running Mall na Praze 7. Zde si přijde na své úplně každý - nejde totiž jen o pravidelné výběhy, ale o kompletní servis pro všechny běžce bez ohledu na jejich úroveň.

Běžecká škola. Zpátky do pomyslných školních lavic se vracejí běžečtí začátečníci. Nový projekt centra je rozdělen do čtyř modulů, během nichž účastníci projdou kompletní techniku běhu: od běžecké abecedy, přes koordinovaný pád po fartlekový trénink.

Běžecké tréninky. Úplné nováčky přivítají trenéři každou středu na Běžecký trénink – technika. Pro ty pokročilejší je ideální projekt Mattoni FreeRun, kde se běhá 5 – 10 kilometrů na certifikované trase. Ti nejlepší si přijdou na své v pátek, kdy se trenér zaměřuje na konkrétní techniku běhu, jako například intervaly.

Social run. Novinkou jsou úterní výběhy s RunCzech vodiči, trenéry a speciálními hosty. Registrace je zcela zdarma a cílem je přilákat co nejvíce běžců ze širokého okolí a vybudovat běžeckou komunitu.

Individuální trénink. Komu by nevyhovoval čas tréninků, může s trenérem vyběhnout sám. Kromě toho, že se vám časově přizpůsobí, můžete se i zaměřit na konkrétní problémy, které vás při běhání trápí. Individuální trénink je ideální pro ty, kteří s běháním začínají po delší pauze nebo jsou úplní začátečníci a nevědí, jak na to. 

Nejen během je živ běžec. Pro běžce je důležité posílení středu těla i důkladné protažení všech svalů. V kalendáři Running Mallu tak najdete i funkční a kruhové tréninky, lekce jógy a pilates.

Regenerace. Správný běžec umí i odpočívat. Když si naordinujete "rest day", můžete se objednat na masáž ke Karlovi Kuchyňkovi, ke kterému do Running Mallu dochází i Vítek Pavlišta nebo Ondřej Fejfar.

adidas running - Prague Marathon Store. Na adrese Františka Křížka 11 najdete běžeckou speciálku značky adidas. Zkušený prodavač vám zdarma změří došlap a poradí s výběrem perfektní obuvi. Pořídit si zde můžete i sportovní oblečení včetně kolekce ALL RUNNERS ARE BEAUTIFUL.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky