Běžecká škola. Zpátky do pomyslných školních lavic se vracejí běžečtí začátečníci. Nový projekt centra je rozdělen do čtyř modulů, během nichž účastníci projdou kompletní techniku běhu: od běžecké abecedy, přes koordinovaný pád po fartlekový trénink.

Běžecké tréninky. Úplné nováčky přivítají trenéři každou středu na Běžecký trénink – technika. Pro ty pokročilejší je ideální projekt Mattoni FreeRun, kde se běhá 5 – 10 kilometrů na certifikované trase. Ti nejlepší si přijdou na své v pátek, kdy se trenér zaměřuje na konkrétní techniku běhu, jako například intervaly.

Social run. Novinkou jsou úterní výběhy s RunCzech vodiči, trenéry a speciálními hosty. Registrace je zcela zdarma a cílem je přilákat co nejvíce běžců ze širokého okolí a vybudovat běžeckou komunitu.

Individuální trénink. Komu by nevyhovoval čas tréninků, může s trenérem vyběhnout sám. Kromě toho, že se vám časově přizpůsobí, můžete se i zaměřit na konkrétní problémy, které vás při běhání trápí. Individuální trénink je ideální pro ty, kteří s běháním začínají po delší pauze nebo jsou úplní začátečníci a nevědí, jak na to.

Nejen během je živ běžec. Pro běžce je důležité posílení středu těla i důkladné protažení všech svalů. V kalendáři Running Mallu tak najdete i funkční a kruhové tréninky, lekce jógy a pilates.

Regenerace. Správný běžec umí i odpočívat. Když si naordinujete "rest day", můžete se objednat na masáž ke Karlovi Kuchyňkovi, ke kterému do Running Mallu dochází i Vítek Pavlišta nebo Ondřej Fejfar.

adidas running - Prague Marathon Store. Na adrese Františka Křížka 11 najdete běžeckou speciálku značky adidas. Zkušený prodavač vám zdarma změří došlap a poradí s výběrem perfektní obuvi. Pořídit si zde můžete i sportovní oblečení včetně kolekce ALL RUNNERS ARE BEAUTIFUL.