Máte rádi příběhy, ale sotva během dne najdete čas na knihu nebo film? Vyzkoušejte streaming audioknih, které si užijete kdykoliv a kdekoliv. Neomezený přístup ke stovkám titulů nabízí Audioteka Klub, kde najdete i úplně nové formáty audio děl. Máte tak šanci objevit kouzlo zábavných audioshow s odborníky, kteří přibližují zajímavosti z nejrůznějších oborů, napínavé seriály v podání uznávaných herců, ale také břitké audiositcomy vytvořené speciálně pro Audioteku.

Za měsíční předplatné 199 Kč můžete přehrávat cokoliv z klubového katalogu, jehož nabídka se stále rozrůstá. Za nás určitě doporučujeme audio zpracování úspěšného románu Němci od Jakuby Katalpy. Děj přibližuje osudy Čechů a Němců za druhé světové války i jejich přesah do současnosti. Díky interpretaci Barbory Polákové, Lukáše Příkazkého a Jana Hájka, stejně jako originálním audio kulisám, si dílo užijí i lidé, kteří se o historii prvoplánově nezajímají.

Máte-li rádi skvěle vypointovaný humor, pusťte si do uší audiositcom Recepce s excelentní Hanou Vagnerovou, Zuzanou Kronerovou a Marií Poulovou v hlavních rolích recepčních z nadnárodní firmy. Dámám, které vládnou třem K – kávovaru, kurýrům, komunikaci a leckde i klíčům, je vlastní ryzí satira. Můžete se tak těšit na brilantně vystavěné dialogy a překvapivá rozuzlení, které pořádně potrénují vaši bránici.

Klubový katalog zahrnuje také exkluzivní audioshow. Povedenou ukázkou tohoto formátu je seriál Rodiče, neblbněte, v němž se známé osobnosti – herečky a herci – představují v životní role rodiče. Podělí se s vámi o svůj pohled na výchovné praktiky, přiblíží hořkosladké momenty v péči o své děti a společně s poradenským psychologem Janem Svobodou nabídnou nejen zábavu, ale také ověřené tipy pro výchovu.

Všechna díla je možné poslouchat prostřednictvím mobilní aplikace Audioteka pro Android nebo iOS, a to jak v online, tak v offline režimu. Členové Klubu získají také zvýhodněnou cenu na nákup titulů z kompletní nabídky Audioteky o téměř 7 000 audioknih, které mohou sdílet s dalšími dvěma rodinnými příslušníky. Členství lze přitom nejprve vyzkoušet, Audioteka jej nabízí na 14 dní zdarma.

Více informací najdete na www.audioteka.cz.