Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Audioteka Klub přináší lákavé audioknihy. Vtipné sitcomy i napínavé audioseriály

Zdroj: Audioteka.cz

Vybírejte z tisícovky příběhů, kde září populární interpreti a herci. Děj audioknih si vychutnáte i díky špičkovému zvuku a originálním efektům.

Máte rádi příběhy, ale sotva během dne najdete čas na knihu nebo film? Vyzkoušejte streaming audioknih, které si užijete kdykoliv a kdekoliv. Neomezený přístup ke stovkám titulů nabízí Audioteka Klub, kde najdete i úplně nové formáty audio děl. Máte tak šanci objevit kouzlo zábavných audioshow s odborníky, kteří přibližují zajímavosti z nejrůznějších oborů, napínavé seriály v podání uznávaných herců, ale také břitké audiositcomy vytvořené speciálně pro Audioteku.

Za měsíční předplatné 199 Kč můžete přehrávat cokoliv z klubového katalogu, jehož nabídka se stále rozrůstá. Za nás určitě doporučujeme audio zpracování úspěšného románu Němci od Jakuby Katalpy. Děj přibližuje osudy Čechů a Němců za druhé světové války i jejich přesah do současnosti. Díky interpretaci Barbory Polákové, Lukáše Příkazkého a Jana Hájka, stejně jako originálním audio kulisám, si dílo užijí i lidé, kteří se o historii prvoplánově nezajímají.

NĚMCI Zdroj: Audioteka.cz

Máte-li rádi skvěle vypointovaný humor, pusťte si do uší audiositcom Recepce s excelentní Hanou Vagnerovou, Zuzanou Kronerovou a Marií Poulovou v hlavních rolích recepčních z nadnárodní firmy. Dámám, které vládnou třem K – kávovaru, kurýrům, komunikaci a leckde i klíčům, je vlastní ryzí satira. Můžete se tak těšit na brilantně vystavěné dialogy a překvapivá rozuzlení, které pořádně potrénují vaši bránici.

RECEPCE Zdroj: Audioteka.cz

Klubový katalog zahrnuje také exkluzivní audioshow. Povedenou ukázkou tohoto formátu je seriál Rodiče, neblbněte, v němž se známé osobnosti – herečky a herci – představují v životní role rodiče. Podělí se s vámi o svůj pohled na výchovné praktiky, přiblíží hořkosladké momenty v péči o své děti a společně s poradenským psychologem Janem Svobodou nabídnou nejen zábavu, ale také ověřené tipy pro výchovu.

RODIČE, NEBLBNĚTE Zdroj: Audioteka.cz

Všechna díla je možné poslouchat prostřednictvím mobilní aplikace Audioteka pro Android nebo iOS, a to jak v online, tak v offline režimu. Členové Klubu získají také zvýhodněnou cenu na nákup titulů z kompletní nabídky Audioteky o téměř 7 000 audioknih, které mohou sdílet s dalšími dvěma rodinnými příslušníky. Členství lze přitom nejprve vyzkoušet, Audioteka jej nabízí na 14 dní zdarma.

Více informací najdete na www.audioteka.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Nemusí hořet, lepší když hřeje

Jsem kuřák. Kuřák, který navzdory moderní době, trendům i tomu, že normální je nekouřit, kouří klasické cigarety. Jako výzvu jsem tedy přijala…

Akční letáky