1. Učí děti sociálním dovednostem a empatii
  2. Rozvíjí komunikační schopnosti dětí
  3. Zabaví děti na dlouhou dobu
  4. Učí děti zodpovědnosti
  5. Rozvíjí motoriku dětí
  6. Podporuje fantazii
  7. Je to kamarádka

Snad jsme vás přesvědčili, že panenka ještě nepatří do starého železa. Pořídit dětem můžete klasickou nebo vylepšenou, interaktivní panenku, která má navíc řadu funkcí. Kromě běžného zpracování, ve formě miminka, jsou dnes panenky dostupné i jako veselé postavičky.

Plačící panenka z pohádky u vás doma

Pro holky i kluky bude skvělou volbou Cry Babies Magic Tears. Panenky jsou 10 cm vysoké a snadno budou děti doprovázet na jejich výletech.

Kromě video pohádek dostupných na Youtube, mohou Cry Babies Magic Tears děti nově sledovat i na Netflixu. Panenky, které se při sledování pohádek stanou jejich hrdinkami, pak bez problémů pořídíte k vám domů. Stát se sběratelem je dnes snadné.

Hitem letošního jara je Cry Babies panenka v růžových barvách a s růžovými doplňky, která po zmáčknutí bříška pláče růžové slzy. Druhou novinkou v kategorii Cry Babies hračky je řada Cry Babies Magic Tears Obleč mě. Plačící panenka nejen roní slzy, ale má také vyměnitelné oblečení a botky. Ve dveřích jejího domečku, ve tvaru skříně, se schovává spousta doplňků.

Panenka Cry Babies Magic Tears děti baví. Je vhodná od 3 let a děti se díky ní naučí a vyzkouší si spoustu užitečných věcí. Co víc, vy máte dárečky pro děti vymyšlené na opravdu dlouho.

V článku Cry Babies Magic Tears se dozvíte zajímavé detaily o těchto panenkách a poznáte jejich další tematické řady. Pořídit dětem je pak můžete v online hračkářství mrakyhracek.cz.