Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nahlédněte pod pokličku úspěšných eshopů. Konference Ecommerceforum se blíží!

Nahlédněte pod pokličku úspěšných eshopů. Konference Ecommerceforum se blíží!
Nahlédněte pod pokličku úspěšných eshopů. Konference Ecommerceforum se blíží!
Zdroj: www.ecommerceforum.cz

Již osmý ročník úspěšné konference, která se zabývá tématy ecommerce, ozdobí mimo jiné účast zástupce světového gigantu Amazon.

Máte nebo plánujete vlastní eshop? Zajímá vás, co se skrývá pod pokličkou takového úspěšného elektronického obchodování? Chcete se učit od těch nejlepších a načerpat inspiraci od světové špičky? Pak je pro vás zářijová konference Ecommerceforum jako stvořená. Již osmý ročník úspěšného setkání navíc ozdobí účast Raimunda Paetzmanna, odborníka na logistiku jednoho z největších světových eshopů Amazon.

Právě eshopy a logistika bude jedno ze stěžejních témat Ecommercefora. Akce, která se uskuteční 3. září v Praze na Pankráci, se totiž podívá na eshopy z poněkud netradičního pohledu - prostřednictvím oblastí, které byste si s elektronickou komercí možná ani nespojili. Od práce se zákazníkem a lidskými zdroji se tak účastníci dostanou až třeba k právním otázkám souvisejícím s obchodováním na internetu.

Hlavním tahákem programu bude Raimund Paetzmann, specialista na logistiku světového giganta Amazon. Právě v září otevře Amazon v Dobrovízi u Prahy nejmodernější distribuční centrum o rozloze třinácti fotbalových hřišť, které se zapojí do celoevropské logistické sítě. Přímo zevnitř Amazonu se tak dozvíte, jaké jsou trendy v logistice a jak jedna z největších světových společností tyto trendy následuje a implementuje v každodenním provozu.

Informace o programu a vstupenkách najdete už nyní na webu www.ecommerceforum.cz. Při registraci do 14. srpna je cena vstupenky 3 900 Kč, při pozdější registraci 4 900 korun. Zdroj: www.ecommerceforum.cz Samozřejmostí je i občerstvení po celou dobu konání akce a závěrečné grilování a populární afterparty, na které budou mít hosté i přednášející jedinečnou možnost neformálního setkání nad konkrétními otázkami a problémy.

Pořadatelům konference asociaci ADMEZ a agentuře DarkSide se podařilo zajistit účast špičky české i zahraniční ecommerce. Při skládání programu využili zkušenosti z nedávné mimořádně úspěšné konference Shopexpo a Ecommerceforum se tak stane skvělou příležitostí jak pro načerpání zkušeností z praxe, tak pro networking a řešení konkrétních situací a problémů. Využijte tuto unikátní možnost posunout váš eshop! Kompletní program najdete na adrese www.ecommerceforum.cz.
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky