Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Limitované edice ultra prémiového rumu Diplomático Single Vintage 2000

Limitované edice ultra prémiového rumu Diplomático Single Vintage 2000
Limitované edice ultra prémiového rumu Diplomático Single Vintage 2000
Zdroj: www.warehouse1.cz

Rok 2000 byl pro sklizeň cukrové třtiny jedním z nejlepších v novodobé historii Venezuely. Vysoké teploty během dne a vlhkost v kombinaci s nižšími než průměrnými srážkami vytvořily ideální podmínky pro dozrávání cukrové třtiny. A tak vznikla limitovaná edice ultra prémiového rumu Diplomático Single Vintage 2000.

Maestro Ronero, Tito Cordero, se rozhodl použít pro zrání tohoto skvostného destilátu ty nejlepší sudy po bourbonu a single malt whisky. Tyto sudy následně uchovávaly svůj rumový obsah, dokud nedosáhl optimálního stáří. Po jeho dosažení byl uložen do sudů, které dříve obsahovaly španělské sherry, aby finálnímu rumu poskytly závěrečný dotek.

Výsledkem je skvělý rum Diplomático Single Vintage 2000. Jemné dubové tóny vyvážené sušeným ovocem, vanilkou, čokoládou a lehkými náznaky toustu, které můžeme vnímat v tomto elegantním, komplexním a intenzivním rumu, vás nenechají na pochybách, že jste ochutnali skutečně skvělý rum.

Ron Diplomático Single Vintage 2000 je k dostání ve specializovaném obchodě Warehouse#1, Sokolovská 105, Praha 8 – Karlín, www.warehouse1.cz, za doporučenou maloobchodní cenu 2 650 Kč.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky