Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pravidla soutěží na Kafe.cz (Always 17.2.2010)

  • Účastnit se mohou všichni zaregistrovaní návštěvníci stránek Kafe.cz, a to každé soutěže jednou.
  • Prvních 50 uživatelů, kteří správně zodpoví registrační otázku, se bude moci aktivně zapojit do čtenářského testu s novou řadou dámských hygienických vložek Always.
  • Na přelomu března a dubna 2010 obdrží účastníci testu 3 praktická balení vložek Always Ultra na zhruba měsíční individuální testování. Po skončení testu bude oceněno epilátorem značky Braun pět účastnic, které v krátkém dotazníku zašlou nejzajímavější odpověď na vybranou otázku týkající se životního stylu.
  • Společnost Astrosat Media s.r.o., se sídlem Přátelství 986, Praha 10, u přihlášených čtenářů jako správce a zároveň zpracovatel osobních údajů shromažďuje jméno, příjmení, e-mail, adresu a telefon za účelem předání výher ze soutěží a marketingovému využití společnosti Astrosat Media s.r.o. Subjekt údajů má právo na přístup k osobním údajům o něm zpracovávaných. Zjistí-li subjekt údajů porušení povinností správcem, v daném případě i zpracovatelem, má právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů s žádostí o zajištění opatření k nápravě.
  • Účastí v soutěži zároveň účastník soutěže vyjadřuje souhlas se zpracováním svých uvedených osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a to pro obchodní a marketingové účely společnosti Astrosat Media s.r.o., která si rovněž vyhrazuje právo poskytnout osobní údaje pro tytéž účely třetím osobám.
  • Změna pravidel vyhrazena.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky