Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pravidla soutěží

Výtah z pravidel soutěží na webech společnosti Astrosat Media s.r.o.

Účastnit se soutěží mohou všichni zaregistrovaní návštěvníci některé ze stránek z portfolia společnosti Astrosat Media s.r.o., a to každé soutěže jednou.

Výběr výherců není založen na náhodě, ceny se na Kafe.cz rozdělují následovně: výhercem se stává každý 250., 500., 750. atd (+ 250) soutěžící v pořadí (podle počtu výher), který správně zodpoví všechny otázky, případně pokud je výslovně uvedeno, že stačí méně, pak požadovaný počet otázek.

Společnost Astrosat Media s.r.o., se sídlem Přátelství 986, Praha 10-Uhříněves, PSČ 104 01, u přihlášených čtenářů jako správce a zároveň zpracovatel osobních údajů shromažďuje jméno, příjmení, e-mail, adresu a telefon pouze za účelem předání výher ze soutěží a marketingovému využití společnosti Astrosat Media s.r.o. Subjekt údajů má právo na přístup k osobním údajům o něm zpracovávaných. Zjistí-li subjekt údajů porušení povinností správcem, v daném případě i zpracovatelem, má právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů s žádostí o zajištění opatření k nápravě.

Účastí v soutěži zároveň účastník soutěže vyjadřuje souhlas se zpracováním svých uvedených osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a to pro obchodní a marketingové účely společnosti Astrosat Media s.r.o., která si rovněž vyhrazuje právo poskytnout osobní údaje pro tytéž účely třetím osobám.

Výherce bude kontaktován e-mailem a výhru obdrží do 6 týdnů od skončení soutěže.

Všechny soutěže se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami, pokud u nich není specifikováno jinak. Úplná pravidla soutěží na webech společnosti Astrosat Media s.r.o. najdete zde.

Změna pravidel vyhrazena.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky