Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zvířecí dekorace od 40 Kč

Zdroj: Profimedia.cz

Psa nebo kočku byste přes práh nepustila. Přesto i vy nějakého malého tvorečka doma máte. Nemňouká, ani nepouští chlupy... Je totiž jen dekorací.

Je ze skla, porcelánu, umělé hmoty nebo z nejrůznějších tkanin. Zvířecí říše nás chtě nechtě obklopuje. V nejrůznějších podobách se skrývá v poličkách s talíři a hrníčky, na polštářích a peřinách, v kuchyni i v koupelně. Motivy a tvary živočichů z lesů, luk, džungle i řek a rybníků najdete zkrátka v každém bytě. Projděte se, pootvírejte všechny dveře a bedlivě sledujte, kolik zvídavých oček na vás tajně pomrkává.

Hrnek s kočkou 

Hrnek s kočkou

Nejen ranní kávu si můžete vychutnat z hrnečku s kočkami. Vybírat můžete z různých motivů, a protože jde o skvělý fotopotisk, vypadají kočičky skutečně jako živé!

Cena: 40 Kč/ks (kocky-shopik.cz)
 

Květináč pes 

Květináč pes

Opravdovou ozdobou vaší domácnosti bude pes – tedy lépe řečeno obal na květináč ve tvaru psa. Investice se v tomto případě vyplatí – na rozdíl od živého mazlíčka vás již nebude stát ani korunu.

Cena: 249 Kč (keramicshop.cz)

 

Dárky – levná dekorace

Do první kategorie neživých zvířecích miláčků patří ti darovaní. Nemají žádný praktický význam. Jen si tak posedávají nebo polehávají na poličkách, zdobí prosklené vitríny nebo se na vás uculují, když z nich pravidelně utíráte prach. Dřevěné kočičky pro radost. Porcelánoví sloni pro štěstí. Sklenění medvídci s korálkovýma očima. To jsou typičtí zástupci této kategorie. Výhodou je, že vás nestojí ani korunu.

Pokladnička prasátko 

Pokladnička prasátko

Tak takovýchto prasátek máte možná doma rovnou několik. Jde totiž o oblíbené dárky. A pokud ne, určitě si nějaké pořiďte – jsou roztomilá, zpestří váš byt a nevyjdou draho.

Cena: 120 Kč (zerty.cz)


 

Dekorační slon 

Dekorační slon

Slonečci v nejrůznějších variantách patří mezi další oblíbené dárky a dekorace. Jen málokdo je doma nemá. A na poličkách a ve vitrínách se vyjímají skvěle!

Cena: 140 Kč (lottus.cz)


 

Medvídci a další plyšáci

Skupina dvě – plyšáci. Rozvalují se na polštářích, zahřívají vám postýlku, jen tak pozorují okolí z pohodlného gauče. Jako kamarádi vás nikdy nezklamou. Bohužel ani neporadí a neobejmou. Zato dokonale fungují jako talismany, zahánějí chmury a jejich srst je vždycky tak heboučká…

Plyšoví medvídci 

Plyšoví medvídci

Plyšoví medvídci – to je klasika, která nechybí snad nikde. Pořídíte je za pár korun a nadělají spoustu parády.

Cena: 88 Kč (dino.cz)


 

Plyšová kravička 

Plyšová kravička

Holka, nebo kluk? I taková nabídka je mezi plyšáky. Kravičky patří mezi další oblíbené dekorace, které byt oživí a nevyjdou vás draho.

Cena: 80 Kč (rappa.cz) 

Zvířecí domácí pomocníci

Do poslední kategorie se řadí praktičtí pomocníci v domácnosti. Sendvičovač ve tvaru strakaté krávy. Podložka pod mýdlo ryba nebo třeba zásobník na toaletní papír – ježek. Vskutku originální. Nejen, že s dary tohoto typu rozhodně zapůsobíte, ale jakmile obdarovaný objeví i praktické využití, nedá na tato zvířátka už nikdy dopustit.

Držák na kartáček žába 

Držák na kartáček žába

Originální a vtipný doplněk do vaší koupelny, který nikdo nepřehlédne. A bez velkých investic!

Cena: 54 Kč (tvojedarky.cz)
 

Odpadkový koš lev 

Odpadkový koš lev

Pěkný kousek pro všechny, kdo mají doma malé děti. Když uvidí koš ve tvaru lva, určitě se naučí i vyhazovat smetí.

Cena: 399 Kč (veseledite.cz)


 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky