Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zjistěte, jak bydlet podle znamení zvěrokruhu

Zjistěte, jak bydlet podle znamení zvěrokruhu
Zjistěte, jak bydlet podle znamení zvěrokruhu
Zdroj: Isifa.com, Thinkstock.com

Možná se stále necítíte doma úplně dobře. Přemýšlíte, že je „něco“ špatně, ale nevíte přesně, co by to mohlo být. Co když bydlíte jinak, než je pro člověka vašeho znamení zvěrokruhu vhodné?

Tak jsme si my, holky z kafe.cz, přečetly, jak by mělo které znamení zvěrokruhu bydlet, a vyhodnotily jsme, co se k nám hodí a co ne:

Jana - znamení Býk

(bydlí v 3+1, Mladá Boleslav)

Jak ráda bydlím: Nezávidím lidem žádné domy se zahradami, jsem člověk „bytový“. A svůj úžasný barevný byt, zařízený v romantickém (ale ne přeslazeném) stylu, miluju jako útočiště. Přesně to je prý pro Býky typické.

Návštěvy obchodů s francouzským dekorem si musím pečlivě dávkovat a také jsem pro jistotu ještě nepřepočítávala polštáře, kterými jsem zamořila celý byt! Nesmírně mě přitahují krásné lampy – neváhala jsem jednu půldruhého metru vysokou přivléct letadlem i z dovolené v Tunisku. Mojí specialitou je recyklování starých dřevěných bytelných beden na ovoce. Několik jsem jich už zachránila od popelnic, jiné jsem dostala porůznu k narozeninám (je to vždycky ten nejvděčnější dárek). Strašně špatně se shánějí. Kdybyste o nějakých věděli, určitě mi to, prosím, napište třeba na Facebook, dojedu si pro ně světakraj.
J.

Zjistěte, jak bydlet podle znamení zvěrokruhu

Co by mi vadilo: Velká moderna plná světla, plastu a nerezu.

Katka - znamení Blíženec

(bydlí v rodinném domě za Prahou)

Jak ráda bydlím: Potřebuji prostor, světlo a moderní design bez zbytečností a lapačů prachu. Zároveň ale chci mít doma pocit útulnosti a bezpečí, takže si ráda pořizuji polštáře, měkké plédy, miluji světlo svíček a vůni aromatických olejů. 

Můj vysněný dům je kombinace kamene, skla a dřeva, kde se interiér propojuje se zahradou. Toužím po krásné pracovně s terasou, místnosti na cvičení jógy i velké kuchyni a obývacím pokoji s krbem. Dům je pro mě symbolem domova, rodiny i možnost, jak do prostoru kreativně otisknout sebe sama. Líbí se mi krásné fotografie na zdech, zrcadla a vzrostlé květiny. 

Zjistěte, jak bydlet podle znamení zvěrokruhu

Co by mi vadilo: Přeplněný stísněný příbytek plný krabic a harampádí.

Přečtěte si, co preferují ostatní znamení zvěrokruhu a zda charakteristika sedí právě na vás.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Jak získat alimenty?

Na 160 000 dětí v ČR nedostává státem přiřknuté alimenty. Rodič, který je vychovává, živí a šatí, se tak ocitá v drsné ekonomické situaci.

Akční letáky