Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zima a nuda v práci? Změňte to

Zdroj: Profimedia.cz

Chladné podzimní dny tu budou co nevidět. Přinášíme vám pár inspirativních tipů, jak se zahřát při práci a jako bonus video, kterým jistě zaženete nudu (a třeba i něco podobného zkusíte).

Je vám v kanceláři na podzim a v zimě pořád chladno? Pak si pořiďte některou z našich speciálních vychytávek. Nejsou drahé, jsou praktické a dají se napojit přes USB. Uvidíte, že kolegové budou jen závidět. No a protože se nám už zase blíží Vánoce, třeba naše tipy využijete také jako inspiraci na vánoční dárky.

Vyhřívané papuče 

Když vám mrznou nohy

Je tu podzim a chladných dnů bude čím dál tím více. Pokud vám tedy bude v kanceláři zima, je tu jednoduché řešení – nasaďte si speciální papuče, připojte je přes USB k počítači a během pěti minut budou vaše nohy opravdu v teple – vyhřejí se totiž až na 35C, a to i při okolní teplotě pouhých 50C! Skvělý vynález, který by vám neměl chybět.

Cena: 476 Kč (smartstore.cz)
 

Vyhřívané rukavice 

Když máte studené ruce

Máte věčně studené ruce a nic vás nezahřeje? S prokřehlýma rukama se na počítači píše jen stěží, a tak se vyplatí pořídit si speciální kancelářské rukavice. Stačí je připojit přes USB a výhřevná destička, která je uvnitř, vám ruce krásně prohřeje. Rukavice jsou speciálně vyvinuty tak, aby se v nich dalo krásně psát. Pokud by vám však byla velká zima, můžete do nich schovat celé prsty a v klidu relaxovat.

Cena: 426 Kč (skinbook.cz)
 

USB termo hrnek 

Když se klepete zimou

Potřebujete se zahřát spíše vnitřně? Pak je tu pro vás další speciální vychytávka! Ohřívač nápojů, který také stačí připevnit přes USB a rázem máte kávu nebo čaj zahřátou na 50 až 60 C! Kromě toho, že vám kávička nevystydne, budete přesně vědět, jak teplou ji pijete – součástí je totiž teploměr. Ale ani to není vše. Abyste mohla hlídat, kolik času zbývá do konce pracovní doby, najdete zde zabudované i hodiny a budík.

Cena: 476 Kč (smartstore.cz)
 

Vyhřívaná myš 

Když vám mrzne ruka s myší

Pokud se vám stává, že vám při práci s myší mrznou prsty a na ruku je vám zima, můžete si koupit vyhřívanou myš. U nás se sice zatím běžně neprodává (i když na internetu najdete návody, jak si ji můžete vyrobit), dá se však objednat ze zahraničí. Uvnitř této speciální pomůcky je zabudovaný generátor infračervených vln a myšku vám zahřeje až na 40 C.

Cena: 340 Kč (usbfever.com)
 

Hrnek do auta 

Když hodně cestujete

Trávíte kromě kanceláře také hodiny na cestách? Pak pro vás máme další tip, kterou můžete připojit jak k počítači přes USB, tak pomocí adaptéru k zapalovači v autě. Jde o speciální hrneček, který nápoj sice neohřívá, ale udržuje teplý. Stačí tedy nalít horkou kávu nebo čaj a pozvolna popíjet.

Cena: 481 Kč (2day.cz)
 

Pro zasmání (vážně skvělé)

Zahřát se můžete i při kancelářské válce!
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Fotokniha od Happy Foto?

Možná už jste to také zažili. Přišli jste na rodinnou nebo přátelskou návštěvu, těšili jste se na setkání, protože se vaši hostitelé právě vrátili z…

Akční letáky