Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zdravé pomocníky do kuchyně představuje Panasonic

Zdraví pomocníci do kuchyně
Zdraví pomocníci do kuchyně
Zdroj: red

Komerční sdělení - Pokud jste příznivci zdravého životního stylu a rádi trávíte svůj čas v kuchyni přípravou zdravých jídel a nápojů, máme pro vás tip na pomocníky, kteří přípravu vašich zdravých pokrmů usnadní.

Připravte si čerstvý domácí chléb

Domácí pekárnaDíky domácím pekárnám zvládne dnes upéct chleba úplně každý. Stačí dle zvoleného programu a pokynů v návodu nadávkovat kvasnice, mouku, vodu, sůl a tuk. Anebo ještě jednodušeji - pouze přidáte předpřipravenou směs. Pekárna Panasonic SD-ZB2512 zajistí i optimální množství dávky droždí s přesným načasováním. Využít můžete i dávkovač hrozinek a oříšků, který nadávkuje ingredience tak, aby byly rovnoměrně rozprostřeny v bochníku.

Domácí pekárna

Díky teplotnímu snímači venkovní teploty (ano čtete správně - venkovní teploty) pekárna upravuje vhodně podmínky uvnitř tak, aby kynutí bylo za jakýchkoliv podmínek v místnosti dokonale provedené. Výsledkem je tak vždy stejně kvalitní a chutný chleba, který jde jednoduše z pekárny vyndat. Pekárna Panasonic SD-ZB2512 je navíc schopná vyrobit i domácí marmeládu, takže si na váš chleba budete mít i co namazat. Stačí pouze zvolit program na marmeládu, do dávkovače nasypat želírovací směs a do hlavní nádoby čerstvé ovoce. Zbytek zvládne pekárna zařídit za vás.

Ovocné šťávy

OdšťavňovačČerstvě vymačkané ovocné šťávy, plné vitamínů, jsou skvělé na posílení imunity, obzvláště v zimních měsících. Stačí pouze vybrat libovolné ovoce či zeleninu a ten pravý stroj, který vám šťávu vyrobí. Pro ty, kteří kladou důraz na zdravý životní styl, přišel Panasonic s inovativním řešením.

Odšťavňovač

Pomalý odšťavňovač Panasonic MJ-L500 je vybaven speciálním šroubem a tím pádem neničí vysokou teplotou důležité živiny na rozdíl od ostatních odšťavňovačů. Šroub se při stlačování surovin otáčí nízkou rychlostí 45 ot./min, takže se živiny nezničí vysokou teplotou způsobenou třením. Jde o velmi účinný způsob, jak zachovat hodnotné živiny. S pomalým odšťavněním se vám také nemůže stát, že se vám jednotlivé složky šťávy oddělí od sebe, což se děje u vysokorychlostních odšťavňovačů. Vrhněte se do světa čerstvých šťáv a ucítíte ten chuťový rozdíl mezi kvalitou výsledku Panasonic MJ-L500 a kupovanými a přislazovanými šťávami.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Odstřihněte se od svých neřestí

Komerční sdělení - Chcete se v novém roce zbavit závislosti na sladkostech, přestat kouřit nebo třeba začít cvičit? Právě pro Vás jsou určeny první…

Akční letáky