Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vytírání nebylo nikdy jednodušší

Plochý mop Easy Wring Ultramat od Viledy
Plochý mop Easy Wring Ultramat od Viledy
Zdroj: red
Prohlédněte si všechny fotografie (5)

Komerční sdělení - Jednou z nejnenáviděnějších činností všech hospodyněk je bezesporu vytírání podlahy. Kdo by se také vyžíval v nekonečné ždímání hadru v kýblu? Tuto nepříjemnou práci dokáže skvěle ulehčit použití mopu. Moderním pomocníkem, kterého si ihned zamilujete, je rotační mop Easy Wring Ultramat značky Vileda.

Plochý mop Easy Wring Ultramat od Viledy vás překvapí jednoduchým používáním, vysokou kvalitou a do detailu promyšleným zpracováním. Je vybaven praktickým pedálem, který mop vyždímá do poslední kapky. Nejen, že vám odpadne námaha při ždímání, ale je díky tomu vhodný na podlahy citlivé na působení vody, jako jsou parkety či dřevo. Optimální savost a dokonalé čisticí vlastnosti mopu Easy Wring Ultramat zaručuje tkanina ze 100% mikrovlákna. Chytrý tvar ždímače zabraňuje vyšplouchnutí vody mimo kýbl a vzniku nechtěných loužiček. 

Vileda

Unikátní „XXL power zóna“ určená pro hloubkové čištění podlah zase zaručuje jednodušší odstranění i odolné nečistoty. Tzv. power zóna zvyšuje tlak na podlahu a snadno tak odstraní veškerou špínu. Mycí návlek má vysokou životnost, protože se dá jednoduše vyprat v pračce.  

Vileda

Easy Wring Ultramat je vhodný na všechny typy podlah a k dostání je v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů od 999 Kč.  

Vileda

Více informací na www.vileda.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky