Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vychytané mini lampičky k notebooku

Zdroj: Profimedia.cz

Nemusíte ani pracovat po večerech, stačí jen pošmourný den a na notebook pořádně nevidíte. Nemáte místo na stolní lampu? Pořiďte si miniaturní lampičku!

Přinášíme vám tipy, které se hodí k vašemu počítači a většinou jdou snadno připojit jen přes USB.

 Lampička

Malá USB lampička

Perfektní lampička, která by ve vaší kanceláři neměla chybět. Hodí se nejen na večer, ale oceníte ji i za pošmournějších podzimních a zimních dnů. Její výhodou je nejen malá velikost, ale také nízká spotřeba – k napájení jí totiž bohatě stačí jeden USB port.

Cena: 142 Kč (mironet.cz)

 Lampička

Lampička s ventilátorem

Opravdu vychytaná lampička – jinak ji ani nejde označit. Kromě toho, že vám na práci pěkně posvítí, vás zároveň ochladí! Má totiž zabudovaný malý ventilátor. Ať už máte v kanceláři dusno, anebo vás polévá horko z toho, co vám právě řekl šéf, pustíte ji a rázem bude lépe. Lampičku, která vydává velmi příjemné a k očím šetrné světlo, stačí zapojit do USB a můžete ji používat.

 Cena: 329 Kč (kasa.cz)

 Lampička

Lampička s rádiem

Ovšem pozor, větrák není zdaleka to jediné, s čím se dá lampička kombinovat. Jestli se vám zdá, že byste jej příliš nevyužila, tak rádio se vám bude hodit stoprocentně! Nemusíte si pořizovat žádné drahé přehrávače, stačí jedna lampička a můžete ladit své oblíbené stanice. Také tento kousek funguje přes USB, nemá vysokou spotřebu a lampička vydává světlo šetrné k očím. Výhodou je i vysoká životnost – údajně ji má až 20 x delší, než u obyčejné lampy.

Cena: 261 Kč (lan-shop.cz)

 Lampička

Opravdová miniatura

Zdají se vám předchozí lampičky moc veliké? Pak pro vás máme úplnou miniaturu, kterou můžete nosit i v tašce s notebookem. Je opravdu malá, přitom má výkonné 5 x supersvítivé LED světlo. Snadno připevníte kamkoli na klip a připojíte k USB portu. Výhodou je nejen velikost, ale i minimální spotřeba.

Cena: 150 Kč (vpcentrum.prodejce.cz)

 Lampička

Lampa s klipem na baterky

Pokud máte v počítači všechny USB zabrané, pak si pořiďte lampičku, k níž ani USB, ani elektřinu nepotřebujete. Funguje na dvě tužkové baterie a můžete si ji připnout kamkoli – třeba na oblečení. Využijete nejen v kanceláři, ale i při večerní cestě domů.

Cena: 100 Kč (los-cormoran.cz)

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky