Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vu-kua: Nemůžete najít lásku? Máte doma antivztahové věci, zbavte se jich!

Zdroj: shutterstock
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Toužíte po hezkém novém vztahu či chcete zlepšit ten současný? Staré čínské učení zvané vu kua vám poradí pár triků.

V galerii najdete návod na to, jak se seznámit.

„Jedná se o odnož feng šuej, tedy učení o harmonizaci okolí, v němž žijete s energiemi, které pak vyzařujete dále. Vu kua se zaměřuje na spojení bydlení a lásky,“ říká odborník na toto téma Rostimil Suchý a z teorie přechází rovnou do praxe: „Nejprve je důležité zaměřit se na takzvané antivztahové věci. Těmi jsou jednoznačně zrcadlově lesklé dlaždice nebo dělená zrcadla. Obojí tříští na kousky váš obraz, tedy i život a vztahy.“

Pokud máte zrcadlo v ložnici, odstraňte ho nebo ho alespoň umístěte tak, aby na něj nebylo vidět z vašeho lůžka (případně ho na noc zakryjte): přivolává totiž do postele někoho třetího, tedy nevěru.

V ložnice nepracujte

Problém také je, pokud kombinujete pracovnu a ložnici. „Různé typy energií na sebe narážejí a snižují vaše úspěchy v obou oblastech. Když se o toto místo navíc dělíte s partnerem, je nasnadě, že to nemůže klapat, protože se prostě nedokážete soustředit jen na jedno,“ vysvětluje znalec dávného čínského učení.

Negativní síly zvyšuje i přítomnost kaktusů a jiných pichlavých rostlin – dokážou prý dokonce vyvolávat hádky! Měli byste je přemístit k televizi či počítači, neboť umějí skvěle vysávat špatné vyzařování. Vu kua nabízí i zaručená bydlící afrodiziaka: například váza s růžovými růžemi nebo pivoňkami (symboly lásky) umístěná do ložnice a jakékoli předměty z křišťálu, především lustry.

Zdroj: shutterstock

Opravte kohoutky a vyvětrejte

Vraťme se ale ještě do ložnice: máte-li dvě úzké matrace (nebo dvě postele místo letiště), vyměňte je za jednu velkou. Ložní prádlo by nemělo být modré ani černé (obě barvy pohlcují energii).

Udělejte si doma malý generální úklid. Vyhoďte všechny rozbité i jen naprasknuté věci - podobně by na tom pak mohl být váš vztah. Tomu, který trvá již léta (ne-li desetiletí), pomůže pravidelné mytí oken a pořádné větrání!

Sluneční světlo je přece zdroj životodárné energie, tak proč nerozproudit i partnera? Rovněž opravte všechny kapající kohoutky, aby vám nevyprchávala romantika či dokonce neunikl váš milý…

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky