Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veselé hračky pro nejmenší od 60 Kč

Zdroj: Profimedia.cz

Využijte období, kdy vaše miminko začíná reagovat na různé podněty a kupte mu hračky, které jen nestojí na místě, ale hýbou se a hrají.

Stříkající a zábavné

Udělejte z obyčejného koupání zábavu a pořiďte vašemu drobečkovi sadu stříkacích zvířátek. K dostání jich je hned několik druhů. Stačí je naplnit vodou a o zábavu je postaráno. To vše kolem 125 Kč. Pokud pořídíte hračky koupací, vyplatí se vám na ně pořídit i speciální síťky do vany, které jsou určeny dětem od narození a vyjdou vás zhruba na 90 Kč. A pozor, v nabídce je i skvělá sada hraček i s podběrákem! Obsahuje tři stříkací zvířátka a 25 cm dlouhý podběrák a stojí 115 Kč. Už v útlém věku mohou děti trénovat na dovolenou k moři!

 

Tip Kafe.cz

Pelikán do vody

Aby byla koupel vašeho drobečka skutečně veselá, pořiďte mu do vody pelikána. Ten se připevní na vanu a můžete si hrát. Když se konvičkou nalije do pelikána voda, vykukuje mu ze zobáku malá kačenka a voda vytéká na mlýnek, který se roztočí. Jakmile dítě začne otáčet kličkou, rozhýbe tím navíc květinky a kačenku u pelikána.

Cena: 307 Kč (www.rappa.cz)

Multifunkční zvířátko

Každé malé dítě zaujme legrační ptáček, který umí spoustu věcí. Tělíčko má z plastu, nožičky látkové. Když zatáhnete za provázek, začne se linout příjemná melodie. A nejen to. Pták začne mávat křídly a koulet očima. Když mu jemně zmáčknete nožičku, ještě navíc zapíská. Kouzelného ptáka koupíte kolem 200 Kč.

 

Tip Kafe.cz

Hrající pták

Veselý pestrobarevný pták přinese k vám domů dobrou náladu. Hraje, hýbá se, píská, a tak se jím zavděčíte každému malému dítěti. Vhodné od narození až do 4 let.

Cena: 199 Kč (hracky-kuku.cz)

Pojízdné a houkající

Vláček se zvířátky je dalším výrobkem, který si váš špunt určitě zamiluje. Každý ze tří vagónků patří jednomu zvířátku, které cestují a k tomu hrají, celkem 30 melodií. Sada stojí 570 Kč. Pokud nemáte příliš prostorný byt, pořiďte drobečkovi jen lokomotivu. Po stisknutí červeného tlačítka se rozjede, vydává reálný zvuk a místo obláčků páry vycházejí z komína balónky. Lokomotiva stojí 455 Kč.

 

Tip Kafe.cz

Mluvící nářadí

Nejen s vláčkem, ale i s nářadím si nejmenší děti užijí spoustu legrace. Jakmile bouchnou kladívkem do jednoho z blikajících tlačítek, vykoukne na ně postavička, která je naučí počítat do deseti. Tlačítky se také spustí legrační zvuky, dětské výkřiky a ještě řeknou, jaký mají tvar a barvu. Kolečko s písmenky zazpívá celou abecedu nebo veselou písničku.

Cena: 729 Kč (bibinek.mimishop.cz)

Kachnička do koupele

Kdo z nás neměl v dětství klasickou žlutou kačenku! Možná ještě dnes tvoří dekoraci vaší koupelny. Dnes můžete pořídit model vylepšený o příchytku ke dlaždicím a další dvě kachničky, které pomocí suchého zipu můžete přichytit k jejich straší kamarádce. Sada kačenek stojí kolem 60 Kč. Housenka, která objíždí vaničku, upoutá vaše miminko, zatímco mu budete mýt zádíčka. Když zatáhnete za provázek, bude hýbat tělíčkem a nožičkama jako ta opravdová. Když jí zmáčknete nos, rozsvítí se jí tykadla. Housenka stojí 350 Kč.

 

Tip Kafe.cz

Hrošík do vody

Mezi oblíbené hračky do vody patří i hrošík. Ve vaně se prohání na své lodičce, zpívá písničku a u toho vydává bubliny. Potěšíte jím nejmenší děti do tří let.

Cena: 379 Kč (sparkys.cz)

Tvoří součást výbavy vašeho špunta pískací kachnička?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Super video: Tito lidé zvládli stres

O stresu se někdy říká, že je zabiják. Dokáže totiž vyvolat řadu chorob, na které byste ani nepomyslela. Ve zdravé míře sice motivuje, ale všeho moc…

Akční letáky