Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velká zimní soutěž s Marimexem o infrasaunu InfraMar

Velká zimní soutěž s Marimexem o infrasaunu InfraMar
Velká zimní soutěž s Marimexem o infrasaunu InfraMar
Zdroj: DAZ

Vždycky jste si přáli mít doma saunu, ale finance vám to nedovolují. Nyní je vše jinak. Vysoutěžte si infrasaunu InfraMar pouze za jedinou zaslanou SMS!

JAK se můžete zapojit do soutěže?

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a zvolenou správnou odpověď zaslat na tel. číslo 900 12 09.

A jaká je soutěžní otázka?

Hlavní partner soutěže je společnost Marimex.

  • Soutěžit můžete od 14. 11. 2011 do 8. 12. 2011

Navíc ten, kdo zašle 500., 2000. a 3000. SMS v celkovém pořadí příchozích správných SMS, získá nafukovací matraci Lounge!

Do soutěže jsou přijaty pouze SMS, které do systému SMS-centra dorazí od 8.00 hodin dne 14. 11. 2011 do 8. 12. 2011 do 20.00 hodin.
Výhru vítězi doručí společnost Marimex – hlavní partner soutěže /na základě předchozí e-mailové nebo telefonické dohody/.
SLUŽBU TECHNICKY ZAJIŠŤUJE ATS, S. R. O., INFOLINKA 776 999 199, WWW.PREMIUMSERVICES.CZ

Co můžete vyhrát?

Inframar 3000 Originální Infrasauna InfraMar (dříve pod označením Deluxe) je vhodná pro dvě osoby. Svou podobou finským saunám jsou oblíbené u velké části zákazníků. Díky kvalitnímu zpracování vyniká bezsukovostí a téměř nulovou smolnatostí. Montáž infrasauny zabere pouhých 35 min. Vlnová délka infrazářiče: 6 - 16 micrometrů. Splňuje nejpřísnější směrnice EU.
Rozměr (cm): šířka x hloubka x výška 120 x 120 x 194
Infrasauny InfraMar (dříve pod jménem infrasauny Deluxe) mají design, který je nejvíce známý na českém trhu. Díky své podobě s finskými saunami jsou oblíbeny velkou částí zákazníků. Ovšem na rozdíl od tradiční finské sauny jsou infrasauny InfraMar vhodné i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem nebo těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně. Jejich největší výhoda spočívá v energetické nenáročnosti a jednoduché montáži, která zabere 35 minut. Infra sauny splňují nejpřísnější směrnice EU.
• Jednoduchá a rychlá montáž (35 minut),
• vyrobeno z kvalitního dřeva (kanadský jedlovec),
• energetická nenáročnost,

Velká zimní soutěž s Marimexem o infrasaunu InfraMar

Nafukovací matrace Lounge s odepínatelnými zády. Navíc dva vestavěné držáky na pití.
Držáky na pití jsou vhodné například na odložení hodinek, mobilu nebo brýlí. Dále v balení kromě praktické tašky najdete elektrickou pumpičku pro rychlejší nafouknutí. Nafouknuto za 2 min.
Naše nafukovací matrace mají vestavěné vnitřní konstrukce, které zajišťují pravidelné rozmístění vzduchu. Pokud si do postele lehnete, nezačne se vzduch pod vaší vahou přesouvat do okrajů postele a vy tak pod sebou neztratíte stálou pevnost postele. To samé se stane v případě, že máte neklidné spaní a různě se převalujete, vzduch v matraci zůstane tam, kde má, a nevzniknou tak nepříjemné prohlubně nebo nepravidelný tvar nafukovací matrace. 152 x 203 x 25 (matrace)

Velká zimní soutěž s Marimexem o infrasaunu InfraMarVelká zimní soutěž s Marimexem o infrasaunu InfraMar
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Co jste nevěděli o pečivu...

Pečivo: strašák nebo přítel?

Všude se na nás sypou informace o nezdravém pečivu. Rady jako „nejezte světlé pečivo“ nebo „nejezte pečivo vůbec“ jsou ale velmi zjednodušenou verzí…

Akční letáky