Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veletrh hraček – hračky, hry, bohatý program

Zdroj: Itea

Podzim klepe na dveře, dny se zkracují, a příležitostí, kam vyrazit s dětmi, ubývá. Určitě nebudete litovat, když s dětmi ve dnech 1.–4. 10. 2009 vyrazíte do PVA Letňany na veletrh hraček.

Ve dnech 1.– 4.10. 2009 proběhne již 21. ročník veletrhu hraček ITEA, který nabídne veřejnosti nejen spoustu hraček, stolních a společenských her, kojeneckých potřeb, ale i zajímavý a bohatý doprovodný program. První den veletrhu ve čtvrtek 1. 10. 2009 si mohou děti přijít pro podpis Michala Nesvadby z Kouzelné školky, který bude od 15 hodin na stánku firmy NOE.

TIP: Hrajte o vstupenky na veletrh hraček ITEA 2009

Veletrh hraček

Program je připraven tak, aby si v něm děti nejrůznějšího věku i různých zájmů našly to své. Mohou navštívit divadelní představení, tančit, nechat si pomalovat obličej nebo soutěžit. Děti, dostanou u vstupu soutěžní kartu – na té bude vypsaných 8 firem, které připraví zábavné úkoly. Po splnění každého úkolu dostane dítě razítko na kartu a k tomu malý dárek. Po nasbírání všech 8 razítek se vhodí soutěžní karta do slosovacího boxu a vaše dítě dostane sladkou odměnu. Každý den se vylosuje 10 výherců a ti si budou moct vybrat velký dárek.

Veletrh hraček

ITEA veletrh hraček„S mašinkou v ZOO“, to je název divadelního představení, které se bude hrát v průběhu veletrhu. Loutkové divadlo zase představí originální loutky Ježíška, starší děti se mohou zúčastnit taneční soutěže o taneční podložku. Soutěž bude probíhat na stánku firmy VISO SPORT. Dále nabídne veletrh ITEA možnost zahrát si na horolezce na připravené lezecké stěně. Nebude chybět ani kreslení a odvážnější děti si budou moci nechat pomalovat i obličej.

Na vaši návštěvu se těší veletrh hraček ITEA - www.veletrh-hracek.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky