Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Večer rodinných her

Zdroj:

Bavte se při hraní, buďte se svými dětmi a zažijte doma tu pravou zábavu!

Máte děti ve věku puberty prožívající vzpouru? Nechtějí s Vámi mluvit, hádají se, volný čas nejraději tráví venku nebo zavřené ve svém pokoji?

Máme pro vás jednoduchou zprávu, buďte s nimi při výjimečných večerech!

Večer rodinných her je příkladem toho, jak strávit výjimečné chvíle se svými dětmi. Odložte práci, domácí povinnosti a zaměřte se na sebe a své děti – naplánujte si večery plné her, na které se budete těšit celý den. Hra, to není jenom zábava, je to také povídání a společně strávený čas. Uvědomte si, že čas prožitý společně s vaší rodinou je to nejdůležitější.

Jsou to chvíle, které vedou ke správné komunikaci a porozumění. Při hraní se děti učí rozhodovat, používat logické myšlení a trénují paměť. Postupně si tak cvičí schopnost soustředění a vytrvalosti.

Aby hry byly více, než pouhou zábavou, je nutné zvolit tu správnou hru pro stimulaci a vývoj vašeho dítěte.

Společnost Hasbro přináší pod označením „VEČER RODINNÝCH HER“ nové, skvělé hry, které přinesou vám a vaší rodině spoustu zábavy, poučení a neopakovatelných zážitků. Nebojte se hrát si!

Pod značkou Večer rodinných her najdete:

Monopoly standard

Nejklasičtější společenská hra na obchodování. Byla vynalezena v Americe v době světové hospodářské krize. Váš úspěch záleží na vašich rozumných investicích a chytrých obchodech. Hra pro 2 – 4 hráče vhodné pro děti od 8 let.

Hádej Kdo?

Extra v luxusní verzi s mnoha hracími variantami a špičkovou výbavou. Hra pro 2 hráče vhodné pro děti od 6 let. 18 min.

Operace rychlá reakce

Nová, vylepšená verze hry Operace. Nyní v luxusním provedení v lékařském kufříku. Cílem hry je uzdravit Sama. Je třeba ho operovat tak, abyste se nedotkli jeho vnitřních stěn. Hra pro 2 – 4 hráče vhodné pro děti od 6 let. 15 min.

Twister

Hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává. Hra pro 2 a více hráčů vhodné pro děti od 6 let. 10 min.

Risk - rovnováha sil

Nová verze vojensko-strategické hry Risk. Vyzkoušejte své schopnosti a vybudujte největší armádu světa. Potřebujete pevné nervy, odhodlání
a v neposlední řadě odvahu! Hra pro 2 hráče vhodné pro děti od 12 let.

Cluedo – odhalte tajemství

Záhada, která láká k opětovnému odhalování, je teď je ještě o něco napínavější! CLUEDO je zpátky v moderní úpravě. Večírek v rezidenci milionářského magnáta skončil smrtí a vy musíte zjistit, kdo hostitele zavraždil. Hra pro 2 – 6 hráčů vhodné pro děti od 9 let.

Pictureka

Hledejte předměty na herní ploše a jako první dosáhněte šesti výher! Hoďte si barevnou kostkou a podle toho, jaká barva vám padne, si vytáhněte kartičku s úkolem. Hra pro 2 – 4 hráče vhodné pro děti od 8 let.

Chcete-li se dozvědět více o hrách pod značkou „Večer rodinných her“, podívejte se www.hasbrohry.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Vánoce ve světě

Jak se slaví Vánoce v jiných zemích? Kdo dětem přináší dárky ve Finsku a co mají místo stromečku v Mexiku? A co Vánoce znamenají pro lidi různých…

Akční letáky