Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vánoce v kanceláři

Zdroj: Profimedia.cz

Vánoce se blíží a vám je jasné, že aspoň nejbližší kolegy je třeba obdarovat. Máme pro vás tipy, které vnesou do vaší kanceláře lehce sváteční atmosféru, veselost a údiv. :-)

 Svítící vánoční stromeček

Svítící vánoční stromeček

Také v kanceláři můžete mít blížící se Vánoce denně na očích. Stačí si pořídit malý stromeček, který připojíte přes USB a rázem budete mít tu pravou sváteční náladu. Jeho součástí jsou totiž LED diody, které jej rozzáří a navíc mění barvy, aby vám stromeček hned tak nezevšedněl. Chybět nemůže ani zlatá hvězda.

Cena: 453 Kč (megadarky.cz)

 Bubnující Santa

Bubnující Santa

Abyste v práci měli opravdu veselo, pořiďte si další „blbůstku“ – bubnujícího Santu, kterého také stačí připojit přes USB. Bubínky se rázem rozsvítí modře a rozezní se jedna za čtyř vánočních melodií. Santa hraje a bubnuje a perfektně vás během pracovního dne rozptýlí.

Cena: 321 Kč (okcomputers.cz)

 Stromeček s optickými vlákny

Stromeček s optickými vlákny

Další kousek, který oživí váš pracovní kout! Stromeček s optickými vlákny, který svítí nejrůznějšími barvami a ty navíc vytváří efekt, jakoby kolem něj poletovaly hvězdy. Pokud chodíte do práce za tmy, anebo za ní odcházíte, pak vás tento kousek obzvlášť potěší – jeho nádherné barvy totiž ještě více vyniknou.

Cena: 329 Kč (gadgetshop.cz)

 Svítící sněhulák

Svítící sněhulák

Máte stromečků a Santů už teď plné zuby? Pak vás potěší jiná pěkná ozdoba pro předvánoční čas. Malý svítící sněhulák, kterého stačí zapojit k počítači a rozsvítí vám pracovní stůl. Věčně usměvavý kamarád vám určitě dodá optimismus.

Cena: 359 Kč (levnedarecky.cz)

 Flash disk Santa

Flash disk Santa

Na co si uložit data kolem Vánoc? No přece na flash disk v podobě Santa Clause. I když na první pohled vypadá jako přívěsek na klíče, pokud mu však oddělíte nohy od trupu, je flashka na světě. Hodí se i jako dárek, třeba pro vaše kolegy.

Cena: 499 Kč (kikisek.eu)

 Vánoční hrneček

Vánoční hrneček

Z čeho jiného si v prosinci vypít dopolední kávu než z vánočního hrnečku? Na výběr máte několik různých motivů, které vás nenechají na pochybách, že zima a svátky tu budou co nevidět.

Cena: 48 Kč (levne-zbozi.com)

Boxující Santa 

Boxující Santa

Pokud chcete něco opravdu speciálního, zavítejte na zahraniční servery. Najdete zde totiž spoustu věcí, které u nás nekoupíte. Třeba propisku se Santou Clausem. Ovšem není jen tak obyčejná – zmáčknete knoflík a poklidný stařeček se rozzáří a začne boxovat. Skvělá věc, když vás někdo v kanceláři naštve…

Cena: na doptání (techchee.com)

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky