Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Valentýn: Zamilovaná snídaně

Zdroj: Profimedia.cz

V sobotu je svátek zamilovaných, svatý Valentýn. Začněte ho slavit už od rána! Stůl prostřený s láskou je totéž jako rande v růžové zahradě…

Negližé z papíru

To jsou ty kouzelné začátky, slibující, že všechny další dny si budou tak nádherně podobné. Zpečeťte je valentýnským vyznáním a zjistíte, že to byl ten poslední úžasný schůdek do svatební síně.

Kornoutek

Původně byl určen na čokoládové pralinky. Darovaná růže mu ale sluší víc. Nechali jsme ji v plastové ampulce naplněné vodou. Vydrží dlouho svěží.

Zdroj: Profimedia.cz   Zdroj: Profimedia.cz

Ubrousky

Vzhledem k tomu, že snídaně bude sladká, prostřete do vábivých kraječek, byť jen papírových. Vše, co je na stole, je jimi dozdobeno. Stříhejte, lepte, podkládejte skleněné talířky, podmalujte jimi příjemnou náladu.

Vyznání

Karton upravte do potřebného tvaru a vepište přání. Přední stranu ozdobte krajkou s monogramem nebo na ni nalepte srdíčka. Válečkem narovnejte 6 cukrářských košíčků a vystřižené tvary dozdobte – každé srdce jinak.

Další zajímavé články najdete v Praktické ženě

Nové číslo, které vychází právě dnes,
12. února, Vám mimo jiné přináší:

  • Ložnice jako z pohádky
  • Hřejivé a hravé plstěné dekorační prvky v bytě
  • Jak posílíme imunitu našeho organismu

  • 8 alternativ pro antidepresiva

  • Ochutnejte sýrové speciality

  • předplatné Praktické ženy...
Zdroj: Profimedia.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Horoskop na 16. - 22. 2.

Jak se vám bude dařit v lásce? A co zdraví? Budou se vás držet peníze? A co váš sexuální život, bude uspokojivý? Co na to říkají hvězdy? Čtěte náš…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU