Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Valentýn: Vyrobte si rámeček na fotku

Zdroj: Profimedia.cz, fler.cz

Nevíte, co dát vašemu drahému k Valentýnovi? Věnujte mu společnou romantickou fotku, aby na vás jen tak nezapomněl.

1. Zdobíme dřevěný rámeček

Co je zapotřebí

Jednoduchý dřevěný rámeček na fotografie, zbytky lepenky, morušový papír ve zvoleném odstínu (nejlépe červený), a také papír bílý. Chybět by vám nemělo lepidlo na tapety, nůž, nůžky a štětec.

Jak na to?

Z lepenky vystříhejte tvary dle libosti – například srdíčka, kolečka či čtverce v různých velikostech. Tyto kousky přilepte na rámeček. Potom na ně připevněte lepidlem na tapety bílý morušový papír. Okraje přesahující rámeček by měly být tak 5 cm. Papír na lepenku dobře přitlačte, nezapomínejte na mezery – k tomu dobře poslouží štětec. Přesahující morušový papír uvnitř výřezu nařízněte nožem do kříže, zahněte dovnitř a přilepte. Stejně ohněte i vnější okraje. Druhou vrstvu barevného morušového papíru připevněte stejným způsobem.

Kafe.cz radí: Další tipy ke zdobení a výrobě rámečků na fotku

2. Vyrábíme papírový rámeček:

Co je zapotřebí

Bílý papír, nůžky nebo nůž, fixy, případně samolepky dle libosti

Jak na to?

Z bílého papíru velikosti A4 vyříznete čtverec, který orámujete barevnou fixou. Dále jej složíte dle návodu, který vám přinášíme na videu. Pak už stačí jen vložit fotku, vzít barevné fixy a rámeček dle konkrétní fotky ozdobit, například srdíčky, kytičkami apod. Použít můžete i třpytivé samolepky.

Celý postup vám přinášíme na videu:

Tipy Kafe.cz: Nechce se vám vyrábět vlastní rámeček? Pak si můžete koupit hotový! Přinášíme vám tipy na speciální valentýnské rámečky!

  Zdroj: Profimedia.cz, fler.cz

Háčkované srdíčko

Společnou fotku s vaším drahým můžete vložit do speciálního háčkovaného srdíčka a pod něj navíc napsat romantický vzkaz, nebo přání. Skvělý dárek k Valentýnovi tak budete mít nachystaný za pár minut. Rámeček je dobře natužený, a tak bez problémů drží tvar.

Cena: 49 Kč

  Zdroj: Profimedia.cz, fler.cz

Valentýnská sada

Pokud chcete něco speciálního, můžete si pořídit celou valentýnskou sadu. Skládá se z dřevěné krabičky, rámečku na fotky a šňůrek se srdíčky. Vše je vyrobeno ručně, jak jinak než v červené barvě a zdobeno bílými srdíčky a kytičkami.

Cena: 538 Kč

  Zdroj: Profimedia.cz, fler.cz

Přívěsek s fotkou

Na malinkou fotečku, kterou ale bude mít váš drahý stále u sebe, se hodí malinký rámeček v barvě stříbra. Jeho rozměry jsou vskutku miniaturní – 1,5 x 1,3 cm, takže je ideální na krk, anebo do peněženky.

Cena: 27 Kč

Zdroj: Profimedia.cz, fler.cz  

Rámeček s beruškami

Něžný a romantický – takový je bílý rámeček zdobený srdíčky a beruškami, které vašemu drahému určitě přinesou štěstí:

Cena: 66 Kč

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Služby pro maminky: Od 100 Kč/hod.

Mateřské povinnosti jsou veskrze příjemné, ale ruku na srdce: každá máma jich má občas plné zuby. K péči o caparta se totiž přidává starost o chod…

Akční letáky