Valentýn v práci: Vyznejte mu lásku

Hoříte láskou ke svému kolegovi v práci, ale nevíte, jak mu to říct? Přinášíme vám tipy, čím ho můžete překvapit na svátek sv. Valentýna, aby poznal, co k němu cítíte.

Minimálně každý druhý člověk si údajně prožil milostné vzplanutí nebo sex v zaměstnání. Vztah na pracovišti má sice více nevýhod, než výhod, ale na druhou stranu právě zde se se-známila až pětina manželství.

Kdy vyznat lásku? Na Valentýna!

Pokud patříte mezi ty, které vášnivě zahořely ke svému kolegovi, je právě svátek sv. Valentý-na tím pravým dnem, jak mu dát najevo své city. Než se do toho však pustíte, zvažte předem, zda vám opravdu stojí za to. Odborníci totiž varují – v případě rozchodu se láska může snadno proměnit v nenávist, a tak pak jeden ze zúčastněných často musí z práce odejít – a většinou to bývá právě žena. Jste rozhodnutá, že bez kolegy nemůžete žít? Pak vám přinášíme tipy, co mu dát k Valentýnovi, aby poznal, co k němu cítíte.

Kafe.cz zjistilo

  • Alespoň jeden románek na pracovišti si prý prožilo až 58 % žen!
  • Až 66 % lidí, kteří zažili lásku v zaměstnání, se ji snažilo utajit.
  • Až 20 % manželství se dalo dohromady v kanceláři.
  • Nejméně tolerantní jsou vůči lásce a sexu na pracovišti v Japonsku. Zákaz milostných avantýr tu mají dokonce v pracovní smlouvě.

Tipy Kafe.cz

Co dát kolegovi k Valentýnovi

 Pouzdro na mobil srdce

Pouzdro na mobil srdce

Originální dárek, který mluví za vás – pouzdro na mobil, které zdobí jedno srdce vedle druhého. Je elegantní, praktické – hodí se třeba na služební mobil a vejde se do každé kapsy.

Cena: 89 Kč (brmd-uh.cz)

 Flash disk srdce

Flash disk srdce

Další kousek, kterým můžete vyjádřit své city. V tomto stříbrném srdci, které lze nosit jak na krku, tak pověšené na klíčích nebo schované v kapse, se navíc skrývá flash disk s pamětí 1 GB, takže jde zároveň o skvělého pomocníka do kanceláře.

Cena: 151 Kč (povleceni-prosteradla.cz)

Audio Teddy 

Audio Teddy

Tento medvídek není jen roztomilá hračka, kterou by váš kolega mohl mít na stole. Pokud mu dáte tohoto medvídka, hned tak honem jej nesundá – jde totiž o vtipný reproduktor, který stačí připevnit k přehrávači nebo třeba k počítači.

Cena: 782 Kč (megadarky.cz)

 Zamilovaný hrneček

Zamilovaný hrneček

Malý, levný, ale přitom velmi efektní – to je hrneček na espresso se srdíčky a vyznáním lásky, který mluví víc než jasně. Když si do něj kolega udělá kávu, určitě si na vás vzpomene.

Cena: 29 Kč (edekor.cz)

 PC myš srdce

PC myš srdce

Co jiného se hodí do kanceláře, než myš k počítači! Pokud chcete dát najevo, co cítíte, tak je nezbytná myš ve tvaru srdce.

Cena: 347 Kč (dobrydarek.cz)

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Rodinné seriály: Dobré hlášky

Mash, Simpsonovi či Ajťáci patří bezpochyby k nejoblíbenějším rodinným seriálům. Přinášíme vám hlášky, nad kterými se pobavíte vy i vaše děti.

Akční letáky