Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vafle, sendviče i grilování. Sendvičovač 3 v 1 zvládne vše!

Vafle, sendviče i grilování. Sendvičovač 3 v 1 zvládne vše!
Vafle, sendviče i grilování. Sendvičovač 3 v 1 zvládne vše!
Zdroj: red

Komerční sdělení - Začít den vydatnou a chutnou snídaní, potěšit hosty nebo rodinu zdravým jídlem nebo si připravit výbornou svačinu na cesty. To všechno můžete zvládnout jednoduše díky jedinému šikovnému kuchyňskému pomocníkovi!

Říká se, že ráno dělá den. A teď si představte, že ráno znamená sladkou omamnou vůni domácích vaflí, čerstvého ovoce a medu. S takovou snídaní nemůže začít váš den špatně. Ačkoli je představa lahodných vaflí lákavá, běžný vaflovač je beze sporu spotřebič, který bohužel zvládne právě jen vafle, a někteří z nás mohou mít pocit, že až na ně nebude chuť, bude zbytečně zabírat místo. 

Sendvičovač 3v1

S multifunkčním sendvičovačem 3v1 od Domo elektro, ale odložte stranou obavy z toho, že spotřebič dostatečně nevyužijete. Kromě nadýchaných vaflí nebo palačinek vám skvěle poslouží i jako sendvičovač nebo gril. Všechno jednoduše zvládne díky vyměnitelným pečícím deskám, kterými ho ve vteřině proměníte právě tak, jak potřebujete. 

Připraví snídani, oběd i večeři

Přístroj ani po snídani nemusíte ukládat zpět na místo. Jednoduše vyjmete vaflovací desky a nahradíte je grilovacími deskami. Na nich si připravíte šťavnatý steak s grilovanou zeleninou a vy i všichni ostatní strávníci se budete olizovat za ušima. Nepřilnavá úprava desek vám navíc umožní grilovaní bez zbytečného tuku, v momentě si tak připravíte zdravé jídlo a s vynikající chutí. Skvěle poslouží i na zapékání toastů, sendvičů a panini. Do křupava opečené toasty jsou skvělou a rychlou večeří nebo svačinou na cesty, do práce nebo do školy. Vyzkoušejte například jednoduché panini se sušenými rajčaty. 

Panini se sušenými rajčaty a rukolou

Panini

K přípravě této výtečné svačinky si připravte 4 ciabatty nebo bagetky, olivový olej, 100g sušených rajčat, 100g sýru brie a hrst rukoly.

Bagetky nebo ciabatty podélně rozkrojte a uvnitř je potřete olivovým olejem. Na jedné straně je poklaďte sušenými rajčaty, sýrem brie a rukolou. Přiklopte druhou půlkou bagety a nechte zapéct do křupava.

Sendvičovač, vaflovač a gril v jednom vás jednoduše ohromí svou variabilitou. Jestli se i vám už teď sbíhají sliny, navštivte stránky DOMO Elektro, kde najdete všechny důležité informace a spoustu dalších skvělých produktů.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky