Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Uklízí i dezinfikuje… a to vše bez chlóru!

Uklízí i dezinfikuje… a to vše bez chlóru!
Uklízí i dezinfikuje… a to vše bez chlóru!
Zdroj: www.sanytol.cz

Komerční sdělení - Se zimou není spojený jen sníh, ale také oslabená imunita. Proto jde v případě úklidu často i o otázku zdraví. Bakterie, plísně a viry jsou při oslabené imunitě často původci mnohých onemocnění. SANYTOL univerzální sprej toto riziko pomůže snížit.

SANYTOL univerzální sprej je chytré řešení, čistí a dezinfikuje v jednom kroku. Úklid s ním je otázkou několika vteřin! A přitom jeho zásluhou zmizí nejen špína, ale i 99 % bakterií, plísní a virů. Navíc je skutečně univerzální. SANYTOL univerzální sprej se totiž hodí prakticky na všechny povrchy. Neobsahuje chlór, takže zachovává jejich barevnost a nenarušuje ani jejich strukturu. Bez obav jej proto můžete vyzkoušet na plasty, potahové látky, koberce nebo keramiku.

Je ideální i na dřevo a dokonce se hodí také pro ošetření problematických povrchů, jako je například mramor nebo mosaz. Většina lidí velmi dobře ví, že mramor patří mezi nejcitlivější povrchy vůbec. Mnohé chemické látky na něm zanechávají nevzhledné skvrny, kterých se se Sanytolem univerzálním sprejem nemusíte obávat.

SANYTOL univerzální sprej navíc jemně provoní celý váš byt. Vybrat si ho můžete s vůní eukalyptu nebo grapefruitu.
Více na www.sanytol.cz


 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky