Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Udělejte dobrý skutek: Staňte se součástí kampaně Bertík pomáhá!

Bertík pomáhá
Bertík pomáhá
Zdroj: red

Letošní podzim je opět ve znamení celorepublikové charitativní kampaně Bertík pomáhá. Zákazníci všech obchodů Albert po celém Česku mohou rozhodovat o desítkách regionálních projektů na podporu dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí. Hlasování probíhá až do 10. října. Zapojte se a pomozte dětem ze sociálně slabého prostředí.

Marii se už sen splnil - kdo bude další?

Charitativní kampaň Bertík pomáhá za svou dobu působení rozsvítil úsměv na tváři nejednomu dítěti. Jedním z nich je i Marie z Dětského domova Náměšť.

Marie se díky podpoře Nadačního fondu Albert může konečně naplno věnovat svému koníčku - krasobruslení. Splnil se jí sen a za příležitost navštěvovat sportovní kurz je velmi vděčná. „Krasobruslení mě moc baví, dokážu se u něj uvolnit a relaxovat. Naučilo mě také cílevědomosti a koncentraci,“ říká mladá krasobruslařka.

Bertík pomáhá Bertík pomáhá Zdroj: red

Pokud Marie zrovna netrénuje na ledě, ráda tančí nebo poslouchá hudbu. V červnu dokončila 9. ročník základní školy a nyní začíná studovat hotelovou školu v Třebíči. „Studuji cestovní ruch, na nový začátek a novou životní kapitolu se opravdu těším,“ říká. Marie by se v budoucnu ráda podívala do světa, nejvíce ji láká Afrika. V současné době je však jejím největším cílem pilně studovat a za čtyři roky úspěšně složit maturitu. 

Zapojit se je snadné

Oblíbená charitativní kampaň Bertík pomáhá vám dokáže, že podpora dobročinných projektů ve vašem okolí je naprosto snadná. Pomáhat se dá totiž i běžným nákupem!

Bertík pomáhá Bertík pomáhá Zdroj: red

Za nákup nad 200 korun obdržíte hlasovací žetonek - Bertík, který dle svého uvážení vhodíte do jednoho ze dvou hlasovacích boxů umístěných za pokladnami. Projekt, který získá největší počet hlasů, bude podpořen finanční odměnou ve výši 55 000 korun, druhý projekt získá 35 000 korun. Nadační fond Albert letos rozdělí celkem 3,7 milionu korun.

Více informací o programu Bertík pomáhá a přehled projektů, pro které je možné hlasovat, naleznete na webu Nadačního fondu Albert. Sledovat můžete také Bertíkovu štafetu, která postupně odkrývá příběhy dětí, jejichž sny se i díky pomoci Nadačnímu fondu Albert vyplnily.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky