Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tipy nejen na víkend: Bazar, šperky, hudební událost, festival na kole a muzejní noc

Jarní počasí přímo zve k výletům a cestám za poznáním. Přijměte od nás tipy na akce typu dobročinný bazar, šperkařský workshop, netradiční hudební počin, jízdu na kole za hudbou, hravý festival pro děti a muzejní noc.

Bazar Lady Sue Ryder

Tradiční dobročinný módní bazar se letos uskuteční v úterý 17. května v prostoru Veletržního paláce - Café Jedna. Za skvělé ceny nakoupíte modely od známých českých návrhářek, designové doplňky, šperky i originální retro a vintage kousky, také dárkové předměty a knihy z šesti dobročinných obchodů Sue Ryder. Výtěžek z prodeje věcí jde neziskové organizaci Domov Sue Ryder, která pečuje o seniory. Kromě výhodných nákupů se můžete těšit na dobrou kávu, Denisa z Pure Hair Studia vám poradí s péčí o vaše vlasy, ke každému nákupu voucher na vstup zdarma do expozic Národní Galerie.

Modely na bazar věnovaly například návrhářky Helena Fejková, Ivana Follová, Jana Minaříková, Jaroslava Procházková, Koko, dále též La femme MiMi, společnosti Steilmann Praha, Lerros, Punktura, Esprit a další.

Od 19 hodin pak prostor Café Jedna rozezvučí kapela kapela His Mistress´s Voice.

Kdy: úterý 17. května 2016 od 9.30 do 22.00 hod.
Kde: Café Jedna, Národní galerie v Praze - Veletržní palác, Dukelských hrdinů 47, Praha 7 Holešovice

Více na
www.sue-ryder.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Ledový čaj: Víte, proč je ledový?

Ledový čaj: Víte, proč je ledový?

Čaj. Nápoj, který pijeme snad všichni a při jakékoliv příležitosti. Můžeme si ho vychutnat k snídani, při práci nebo prostě jen tak. Dlouhá léta se…

Akční letáky