Sedmá epizoda je první částí úplně nové trilogie STAR WARS, jejíž další díly spatří diváci postupně v letech 2017 a 2019. Filmy produkuje společnost Lucasfilm, kterou v roce 2012 získal od George Lucase do svého portfolia Walt Disney. Režisérem sedmé epizody je J. J. Abrams, který stál za kamerou nejnovějších sci-fi příběhů kapitána Kirka Star Trek (2009) nebo Star Trek: Do temnoty (2013). V hlavních rolích se vrací například Mark Hamill (Luke), Harrison Ford (Han Solo), Carrie Fisher (Leia) nebo Peter Mayhew (Žvejkal). Fanoušci si nyní mohou zpříjemnit čekání na uvedení nového dílu novinkami a velkým výběrem dárků, které mohou najít nejen pod vánočním stromečkem. Uvedení do kin je chystáno na 17. prosince 2015. Pokud nevíte, co pořídit, nabízíme několik tipů.

Zdroj: Youtube
Premiéra: 17. 12. 2015
Délka: 136 min
Scénář: Lawrence Kasdan, J. J. Abrams, George Lucas
Hudba: John Williams

Hrají:
Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Adam Driver, Simon Pegg, John Boyega, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Max von Sydow, Peter Mayhew, Kenny Baker, Daisy Ridley, Gwendoline Christie, Lupita Nyong'o, Iko Uwais, Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman, Billie Lourd, Greg Grunberg, Warwick Davis

Lego STAR WARS 75102 Poe's X-Wing Fighter

Bojuj s jednotkami Prvního řádu díky Poeově stíhačce X-Wing. Tato upravitelná vesmírná stíhačka je plná různých funkcí jako 4pružinové vystřelovače, 2 vystřelovače, zasunovací podvozek, otevírací křídla, otevírací kokpit s prostorem pro minifigurku a se zadním prostorem pro robota BB-8.

Najdeš zde dokonce i nakládač s držákem na zbraně, střely navíc a munici a sedadlo pro minifigurku. Tak vylez po přístupovém žebříku, připoutej se a připrav se na přehrávání tvých vlastních scén ze Star Wars: Síla se probouzí! Součástí jsou 3 minifigurky s různými zbraněmi a doplňky: Poe Dameron, pozemní obsluha Odporu a pilot stíhačky X-Wing Odporu, navíc droid BB-8. Doporučená cena: 2 599 Kč. www.lego.cz

Lego STAR WARS 75105 Millennium Falcon

Jedna z nejikoničtějších vesmírných lodí ságy Star Wars se vrací a je ještě lepší než kdy dříve! Přesně jako v napínavých scénách Star Wars: Síla se probouzí, tato nejnovější verze lodě Millenium Falcon je plná nových a vylepšených funkcí, včetně aerodynamičtějšího a detailnějšího designu, odpojitelného kokpitu s prostorem pro 2 minifigurky, laserové otočné věže ve vrchní i spodní části s poklopem a místem pro minifigurku, dvojitých pružinových vystřelovačů, satelitu, rampy a vstupního otvoru s poklopem.

Otevři trup lodi a uvnitř najdeš ještě více skvělých nových a vylepšených detailů, včetně hlavní paluby se sedadly a holografickými šachy, detailnějšího hyper pohonu, tajné přihrádky, krabic a kabelů navíc a skladovacího prostoru na munici do vystřelovačů. A je samozřejmé, že žádný model LEGO Millinium Falconu by nebyl kompletní bez Hana Sola a Chewbaccy, stejně tak ani bez dalších skvělých postav ze Star Wars. Součástí je 6 minifigurek s různými zbraněmi: Rey, Finn, Han Solo, Chewbacca, Tasu Leech a člen gangu Kanjiklub, navíc droid BB-8. Doporučená cena: 4 499 Kč. www.lego.cz

11. listopadu 2015 do prodeje na tuzemském trhu vstoupí ikonické sběratelské kousky všech epizod STAR WARS ságy. Každý film ze ságy získá nové charakteristické balení: Skrytá hrozba – Darth Maul; Klony útočí – Yoda; Pomsta Sithů – Generál Grievous; Nová naděje – Darth Vader; Impérium vrací úder – imperiální Stormtrooper a Návrat Jediho – kancléř Palpatine. Fanoušci si tak mohou vybrat svou nejoblíbenější epizodu nebo kompletní sadu všech šesti dílů. Kromě sběratelského steelbookového obalu každý Blu-ray™ disk obsahuje zvukový komentář George Lucase a filmového štábu, stejně tak audio komentář z archivních rozhovorů s herci a štábem. Sága v novém obalu zahrnuje všech šest celovečerních filmů na Blu-ray™, spolu se třemi dalšími disky, které obsahují více než 40 hodin dříve vydaných rozsáhlých speciálních bonusů. Ceny edicí: 3DVD trilogie I-III: 599 Kč; 3DVD trilogie: IV -VI: 599 Kč; BD Steelbook: 599 Kč; BD Sága: 2 490 Kč

Díky hře Star Wars™ Battlefront™ a konzoli PlayStation® 4 zažijte intergalaktické bitevní orgie o kultovní planety přímo u sebe v obýváku. Balíček systému PlayStation® 4 Limited Edition Star Wars™ Battlefront™ 1TB je inspirovaný postavou Dartha Vadera a bezdrátový ovladač DUALSHOCK 4 nese logo Hvězdných válek na dotykovém panelu. Star Wars Batllefront Deluxe Edition navíc obsahuje kupon do obchodu PlayStation Store na čtyři klasické hry ze světa Hvězdných válek s podporou trofejí a vylepšenou grafikou: Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Jedi Starfighter a Star Wars Bounty Hunter.

Umožněte svému muži, aby se mohl stát jedním ze záporáků z temné strany Síly nebo kladným hrdinou, před kterým ženy omdlévají. Pořiďte mu novinku letošního podzimu, hru Star Wars™ Battlefront™, a dopřejte chvilku relaxace i sama sobě. Protože kdo si hraje, nezlobí! Ať už se jedná o velké nebo malé kluky. Star Wars™ Battlefront™ vychází již 17. listopadu 2015. Doporučená cena systému PS4 v jednom balení s kolekcí Star Wars™ Battlefront™ je 11 790 Kč. Více informací hledejte na www.playstation.com.

Mikina s kapucí StarWars

Pravý dárek pro všechny nadšence Hvězdných válek. Mikina je z čisté bavlny, a proto je velmi příjemná na dotek. Je s motivem nové postavy z epizody Hvězdné války: Síla se probouzí. Předběžná cena 499 Kč. Zahájení prodeje 30. listopadu 2015 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích, v e-shopu www.tchibo.cz, pro držitele TchiboCard již 25. listopadu.

Budík Yoda

S tímto budíkem bude vstávání hračka. Budí originálním hlasem postavy Yoda™: „May the Force be with you" (Ať tě provází síla). Velikost budíku je 13 x 15 x 7 cm. Baterie jsou součástí balení. Předběžná cena 799 Kč. Zahájení prodeje 30. listopadu 2015 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích, v e-shopu www.tchibo.cz, pro držitele TchiboCard již 25. listopadu.

Kufr na kolečkách Star Wars

Kufr pro malé dobrodruhy. Má dvoucestný zip po celém obvodu, teleskopickou rukojeť, kterou lze zaaretovat, a svíticí kolečka. Vnější rozměry kufru jsou 40 x 41 x 20 cm, objem 20 l. Předběžná cena 1 990 Kč. Zahájení prodeje 30. listopadu 2015 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích, v e-shopu www.tchibo.cz, pro držitele TchiboCard již 25. listopadu.