Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Test redakce: Zkoušely jsme LIMOBAR

Test redakce: Zkoušely jsme LIMOBAR
Test redakce: Zkoušely jsme LIMOBAR
Zdroj: LIMO BAR

Přístroj na výrobu nápojů i všechny možné příchutě si vyzkoušely tři dámy z obchodního oddělení a napíšou vám, jaké bylo.

V posledních letech už značně opadl boom masového nakupování balených vod a lidé se opět vrací k té, která jim teče doma z kouhoutku. Ta je podle četných měření mnohdy kvalitnější než voda v plastových láhvích zakoupená v supermarketu. 

  • Co ale dělat, když nade vše milujete bublinky? Řešením je přístroj na jejich snadnou výrobu - LIMOBAR

A co to vlastě ten LIMO BAR je?

Jedná se o výrobce zcela nové generace výrobníků domácí sody, jenž vytváří vlastní pravidla a dovoluje využít potenciál kvalitní kohoutkové vody na maximum. Výrobníky sody britské značky LIMO BAR jsou 100% bezpečné, snadné na ovládání a údržbu, chytré a k tomu navíc velice hezké. Výrobníky sody LIMO BAR dokazují, že inovace a technický pokrok mají své místo v každém oboru a že vyrobit dobrou domácí limonádu je zkrátka věda.

Výsledky redakčního testování přístroje LIMOBAR

Vendy (obchodnice):

"Byla jsem příjemně překvapena snadností a rychlostí přípravy limonády.
Nejvíce mě oslovila příchuť maliny, díky které jsem se vrátila do dětských let a připomněla si tak chuť slavné malinovky.“

Radka (sale back office):

"LIMO BAR je hezký designově, ale škoda, že je tak velký. Líbí se mi poměrně bohatý výběr sirupů. Výroba sodovky je rychlá a snadná. Ze 100 % bych dala tak 80 %".
 

Markéta (obchodnice):

"Limo Bar je vhodný v létě na zahradní párty – dá se namíchat spousty skvělých příchutí (mně ze všeho nejvíce chutná malinovka a pomeranč), kdo má rád Colu, tak kolová příchuť je k nerozeznání od pravé Coly :-) A také je super pro rodiny s dětmi, kde se hodně pijí sladké limonády, a tímto se dá ušetřit i hodně peněz."

 Více informací o produktech LIMOBAR najdete ZDE

TIP Kafe.cz

Pokud vám obyčejná soda nestačí, má pro vás LIMOBAR obrovské množství nejrůznějších příchutí od klasických ovocných, přes Colu, Ice tea nebo třeba speciální energetické drinky. A nechybí ani "pitíčka"  pro nejmenší. 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky