Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Světlohraní – „Vychytávka, která děti nadchne!“

Možná tu situaci jako rodič dobře znáte. Dny se krátí, světla za okny ubývá a zimy přibývá. Děti se doma nudí a vy jste vyčerpali veškerou zásobu nápadů na jejich zabavení. Řešení tohoto problému je jednoduché, pokud doma máte báječnou hru Světlohraní a jste hrdým majitelem magické tužky.

Víte, jaký typ hry děti rychle chytne a jen tak nepustí?

Musí to být hra veselá, bláznivá, trochu ztřeštěná, nejlépe se špetkou dobrodružství. Pokud je nějaká hra zároveň vychytávkou, kterou nikdo jiný okolo nemá, pak už ji prostě nedají z ruky. A takovou hrou je právě Světlohraní. Pod tajemným názvem se skrývá Magická sada, což je vlastně kreativní sada pro děti, která jim přináší možnost malování magickou tužkou na speciální plátno. A nejen to! Také spoustu dalších magických hrátek se světlem.

Tma za okny vám hraje do karet.

Nalepte na zdi samolepicí plátna, zhasněte, taste magické tužky a zábava může začít! Se Světlohraním mohou děti donekonečna kreslit podle vlastní fantazie. Takto namalované obrázky potom ve tmě několik minut krásně září. Pokud místnost ještě navíc zatemníte, kresby budou zářit ještě déle! Malovat se dá také pomocí šablon, které jsou součástí balení. Děti mohou také vytvářet světelné siluety pomocí rukou, věcí, sebe a všeho možného. Brzy zjistíte, jak jsou vaše dítka vynalézavá a jak se vlastně dokáží zabavit sama, když mají při ruce tu správnou vychytávku.

  • Už žádné nudné podvečery s bezcílně bloumajícími potomky.

Jak rády teď budou děti trávit chvíle volna ve svém pokojíčku, kde se jim už všechny hračky omrzely. A přitom stačí tak málo: zhasnout jim tam světlo! Nabídněte jim také tipy na zábavné hry s magickou světelnou tužkou, které jsou velmi rozmanité. Ať vyzkoušejí Lovce pokladů, Šílené šipky nebo piškvorky. A už nikdy žádné počmárané zdi! Plátno je vyrobeno ze zvláštního materiálu, díky kterému po sobě nezanechá žádné stopy, a hlavně může být opětovně nalepeno jinam.

Světlohraní – „Vychytávka, která děti nadchne!“ Světlohraní – „Vychytávka, která děti nadchne!“ Zdroj:

  • Světlohraní vám a vašim dětem poskytne hodiny jedinečné zábavy, protože v rámci hry rozvíjí dvě důležité věci, které jsou pro každého z nás vlastně úplně přirozené: fantazii a tvořivost.

Budete neustále překvapováni, jak se zlepšuje šikovnost vašich děti. Magická tužka totiž pomáhá zlepšovat koordinaci ruky-oka a jemnou motoriku. Světlohraní tedy přináší radost nejen dětem, ale potažmo i dospělým. Když už jsme u toho, nelákává vás také vyzkoušet si alespoň na chviličku onu magickou vychytávku? Ale pozor: myslíte, že vám Honzík nebo Anička magickou tužku půjčí? Taková věc se prostě nedává z ruky!

Pokud si pořídíte i další vychytávku v podobě Magického kufříku, budete mít o zábavu postaráno i na cestách. Kufřík také obsahuje magickou tužku, kterou můžete kreslit obrázky na čtyři barevné listy. Přibalte si ho na noční jízdu autem a už nezažijete starosti se svým malým znuděným spolujezdcem. Děti si ho mohou vzít jen tak pod peřinu či na výlet pod stan s rodinou a kamarády. Magický kufřík Světlohraní vám všem přinese zábavu a pohodu, kamkoli ho vezmete s sebou.

SOUTĚŽ - vyhrajte si svoji vlastní báječnou hru Světlohraní

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Jak se nezruinovat vánočními nákupy

Jak se nezruinovat vánočními nákupy

Vidina hromady dárků pod stromečkem, rozzářených dětských očí nebo jen snaha vyhovět domnělým očekáváním nás mohou často svést k neuváženému utrácení…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU