Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Svatební sezona 2016 se blíží!

Svatební sezóna 2016 se blíží!
Svatební sezóna 2016 se blíží!
Zdroj: www.svatebniexpo.cz

SVATEBNÍ EXPO aneb veletrh fakt jinak.

Kdy: 20. – 21. listopadu 2015
Kde: Hotel International v Praze 6, Dejvicích

Přijďte si s námi užít největší svatební akci roku a načerpat nekonečné množství inspirace! To vše a ještě víc na jednom místě!

Veletrh vás zavede do zajímavých míst k uspořádání obřadu či hostiny, pozve vás na ochutnávku svatebních dortů, nabídne vám možnost prohlédnout si svatební šaty, navléknout si snubní prstýnek, poslechnout si svatební hudbu, vybrat fotografa, květiny, ručně psaná svatební oznámení či osobního svatebního koordinátora. Zkrátka myslíme i na sebemenší detaily.

Dvoudenní vstupenka v hodnotě 100 Kč platí pro veškeré prostory veletrhu, módní přehlídky i další pestrý program. Dále obdržíte tištěný Svatební Expo Magazine, kde najdete inspirativní články od odborníků a veškeré informace o veletrhu, detailní popisy všech vystavovatelů a partnerů, kteří vám nabídnou mimořádné veletržní slevy.

Zatímco dámy se budou kochat módními přehlídkami svatebních šatů, pánové si budou moci najít správný oblek na míru či ochutnat drink od experta v alkohologické laboratoři. Společně si pak můžete zasoutěžit v tombole.

Novinkou letošního Expa bude nabídka hubnoucích a fitness programů pro budoucí nevěsty. Vždyť která by nechtěla shodit před svatbou přebytečná kila a vytvarovat si postavu do svatebních šatů.

Chtěli byste nás navštívit a nemáte možnost hlídání?  Vezměte své ratolesti s sebou. Pro děti od dvou let bude k dispozici dětský koutek. Nenechte si ujít první a zároveň největší svatební veletrh nové sezony. Budeme se na vás těšit!

Více informací najdete na www.svatebniexpo.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Jak udělat fantastický dort

Jak udělat fantastický dort

Do českých domácností se opět vrací pečení. Není to tak dlouho, kdy se díky přijatelným cenám domácích pekáren začal ve velkém péct domácí chléb. V…

Akční letáky