Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Super USB vychytávky, které vám zpestří práci

Zdroj: profimedia.cz, tomusitemit.cz

Nepodceňujte místo, kde trávíte hodně času a opatřete ho doplňky, které zapříčiní, že se budete cítit lépe. Poradíme vám několik užitečných super vychytávek, které stačí připojit přes USB k počítači.

Připadá vám vaše kancelář příliš fádní? Pak si můžete nechat utvořit design na míru. Nemusí jít o vybudování nové, nebo rekonstrukci stávající kanceláře, stačí si objednat jen nové dekorace a doplňky.

Pozvěte si profesionály

Pokud si nevíte s kanceláří rady, pozvěte si profesionály, kteří vám sestaví návrh nebo studii. Kancelář doplní o variaci květin, abstraktní prostorové konstrukce nebo obrazy. Velkou službu udělají i drobné doplňky.

Obrazy, které padnou jak ulité

Každý má svůj styl, který preferuje, ale ten někdy docela nekoresponduje s designovým pojetím kanceláře. Pokud si nevíte rady, nechejte i toto na profesionálech. Jsou schopni dodat například obrazy s rozměry a barvami vhodnými do prostoru kanceláře. Mohou také zpracovat fotografie vaší rodiny, přátel nebo dětí a zhotovit originální obraz. A co můžete udělat vy sama? Pořídit si originální doplňky, kterými si pracovní prostor zpestříte.

Tipy Kafe.cz

Pokud nechcete měnit design celé kanceláře, přinášíme vám tipy na vychytané doplňky:

Ekologické tlačítko

Ekologické tlačítko

Na jednom počítači můžete za rok ušetřit až 2 000 Kč. Víte jak? Pomocí ekologického tlačítka! Snadno jej přes USB připojíte k počítači a jakmile nebudete monitor chvíli používat, jednoduše ho stisknete. Budete se divit kolik ušetříte – pokud třeba necháte monitor zapnutý přes noc, spotřebuje tolik energie, jako laserová tiskárna na vytištění 800 stran.

Cena: 999 Kč

Lednička k počítači

Lednička k počítači

V horkých letních dnech přijde studený nápoj víc než vhod. Jak to ale řešit, když nemáte ledničku? Pořiďte si jednu k počítači! Stačí ji připojit přes USB a během několika minut vám vychladí plechovku s oblíbeným nápojem. Pro ženy je k dostání originální červená varianta.

Cena: 899 Kč

Myš na kole

Myš na kole

Tato speciální myška na kole nejen váš stůl ozdobí a přinese do kanceláře dobrou náladu, ale zároveň vám ukáže, jak rychle píšete na klávesnici. Čím intenzivněji budete psát, tím rychleji bude myška šlapat na kole.

Cena: 599 Kč

Svítící stromeček

Svítící stromeček

Vánoce jsou sice ještě poměrně daleko, ale svítící stromeček vám může zpestřit večery v kanceláři už teď. Stačí, když se trochu zešeří a vy se můžete kochat, jak mění barvy od červené, přes modrou po zelenou.

Cena: 599 Kč

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky