Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Speciality do kanceláře: Čokomyš či Chillimyš

Zdroj: profimedia.cz, www.obchudekjarus.cz , http://supergadgety.cz, www.skinbook.cz, www.astoncentral.cz,

Chcete si počítač něčím oživit? Pak si pořiďte některou ze speciálních myší, mezi kterými si vybere opravdu každá žena – od gurmánek po milovnice luxusu.

O mužích se říkává, že jsou hraví jako koťata, navíc prý hračičkové. My ženy si o sobě myslíme s jistým nadhledem nad silnějším pohlavím, že jsme daleko praktičtější (což také jsme, o tom není spor), jenže zase míváme sklon zdobit svoje okolí. Takže náš následující článek je vlastně pro obě pohlaví dohromady. A nebo pro ženy s hravou duší? Každopádně věřte, že se vám naše tipy budou líbit a zaručeně vás pobaví.

Pro vášnivé řidičky

Sporťákomyš

Kdo by nechtěl mít krásný červený sporťák, který by všichni obdivovali! Pokud na něj nemáte, nevadí. Radost vám udělá i optická myš, která je dokonalou imitací sportovního auta. A obdivovat ji můžete i ve tmě! Je totiž opatřena světly – modrými LED diodami, které při pohybu svítí. K dostání i ve stříbrné metalíze, anebo ve speciální růžové variantě pro dámy.

Cena: 550 Kč

Pro sportovní fanynky

Golfomyš

Hrajete ráda golf? Pak je tu pro vás speciální myš, která nejen poslouží, ale se kterou se i pobavíte. Na speciální zelené podložce připomínající trávník můžete při práci s počítačem jezdit s golfovým balónkem a když si budete chtít dát pauzu, vezmete do ruky mini hůl a míček a můžete se strefovat do jamky. Součástí je i vlaječka.

Cena: 409 Kč

Pro milovnice sladkého

Čokomyš

Patříte mezi ty, které mají rády sladké a občas si uloupnou kousek čokolády? Pak je pro vás ideální tato čokomyš! Svou oblíbenou čokoládu budete mít vždy po ruce a má to i další výhodu – po této zaručeně nepřiberete!

Cena: 545 Kč

Pro gurmánky

Chillimyš

Máte raději než sladké ostrá, kořeněná jídla? Pak je pro vás vhodná myš ve tvaru chilli papričky! Oblíbenou pochoutku tak budete mít vždy po ruce – nebo spíše v ruce. A ještě si okořeníte život.

Cena: 627 Kč

Pro milovnice zvířátek

Pejskomyš

Pokud bez svého čtyřnohého mazlíčka nemůžete být ani v práci, můžete to vyřešit pomocí této roztomilé myšky. Při pohledu na ni si vždy vzpomenete na svého chlupatého kamaráda a hned vám práce rychleji uteče.

Cena: 627 Kč

Pro milovnice luxusu

Diamantomyš

Pro všechny ženy, které milují luxus a přepych, je ideální myš ve tvaru velkého diamantu. Exkluzivní nádherný kousek rozzáří váš pracovní stůl a zaujme na první pohled.

Cena: 545 Kč

Tip Kafe.cz: Podložka pro zmrzlinky

Vyhřívaná kapsa na myš

Patříte mezi zimomřivky, které se i v létě stále třepou chladem? Pak je pro vás přímo ideální vyhřívaná kapsa na myš. Zatímco spodní část tvoří klasická podložka, horní kapsa vám ruku krásně ohřeje. Stačí ji připojit přes USB k počítači. Ideální je nejen na chladnější měsíce, ale i v létě do klimatizovaných kanceláří.

Cena: 514 Kč

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Kdo nese odpovědnost za vaše dítě?

Vypravujete dítě na tábor, výlet nebo školu v přírodě? Pokud si ve stejné době neplánujete malování bytu, stěhování nebo přesčasy v práci, bude to…

Akční letáky