Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Soutěžte s Květy o 500 000 Kč

Zdroj:

Týdeník Květy oslaví letos své 175. narozeniny. Jsme hrdí na to, že právě české Květy se tak pyšní titulem nejstarší společenský časopis na světě – třeba i proslulý National Geographic je o celé půl století mladší!

U příležitosti svého významného výročí se Týdeník Květy rozhodl uspořádat soutěž o 500 000 Kč. Soutěž je unikátní tím, že je v duchu 175. výročí Květů založena na 175 různých titulních stranách!

Týdeník Květy č. 43/09 proto najdete na stáncích se 175 různými osobnostmi na titulní straně.

Toto jubilejní číslo, které vám nabídne oblíbené čtení včetně všech tradičních rubrik, bude mít exkluzivně 175+5 stran a bude v prodeji po dobu jednoho celého měsíce. Budete mít tedy dost času nasbírat co největší množství různých obálek tohoto konkrétního čísla.

Výhercem se stane...

Ze 175 obálek je pouze jedna výherní. Ta je uložena v zapečetěné obálce u notáře a bude zveřejněna až v čísle 47 (vychází 19. 11. 2009). Majitelé výtisků s výherní variantou obálky se musí i s výherním výtiskem dostavit na adresu redakce v pátek, dne 27. 11. 2009.

Celková částka výhry závisí na počtu soutěžících, kteří zakoupili právě výtisk s vítěznou podobou titulní strany. Částka půl milionu se rozdělí mezi všechny majitele této vítězné verze titulní strany. Minimální výhra pro jednotlivce je však v každém případě 100 000 Kč!

Přejeme všem mnoho štěstí ve hře a šťastnou ruku při výběru titulní strany!

Zvukový tip

Poslechněte si nové (a vtipné :) rozhlasové spoty na Týdeník Květy...

Hantecová verze rozhlasového spotu

Ostravská verze rozhlasového spotu

(formát mp3)

Nemáte čas obíhat stánky a Květy shánět? Pak si je předplaťte!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Horoskop na 2.11. - 8.11.

Jak se vám bude dařit v lásce? A co zdraví? Budou se vás držet peníze? A co váš sexuální život, bude uspokojivý? Co na to říkají hvězdy?

Akční letáky