Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Emily Mueller: Šokovala těhotenským focením s včelami, povedlo se jí to znovu!

Emily Mueller šokovala celý svět!
Emily Mueller šokovala celý svět!
Zdroj: Instagram
Emily Mueller šokovala celý svět!

Přivést na svět dítě je jedním z vrcholů života většiny z nás. Už doba těhotenství je plná nových zážitků. Všichni ale většinou dělají maximum, aby vše dobře dopadlo. Málokoho by ovšem napadlo se v pokročilém těhotenství fotit s rojem včel na břiše. Jenže přesně to Emily Mueller (34) udělala!

Emily Mueller, rodačka z Ohia, je včelařka, což jistě vysvětluje mnohé. Pořídit si těhotenské fotografie se svými milovanými včelami ji napadlo už v době, kdy ještě ani nebyla těhotná. Nakonec se ale podařil nejen zázrak početí, ale i kouzelné fotografie, na kterých nepózovala jen Emily s bříškem, ale také 20 tisíc včel. 

Fotografie se povedly a při pohledu na ně se nemůžete ubránit dojetí a zároveň mrazení v zádech. Emily tehdy na čas získala ohromnou popularitu, lidé ji dokonce zastavovali i na ulici. Zajímala se o ni média. V jednom z rozhovorů přiznala: "Na oslavu mého čtvrtého těhotenství jsem s manželem chtěli vytvořit výjimečné fotografie. Že na nich budou naše včely, jsem věděla už dávno. Šlo jen o to, aby i jim se do toho chtělo a spolupracovaly." 

Bzukot na břiše

Kolem svého bříška nakonec usadila celý roj – přibližně 20 tisíc včel! A i když to zní jako něco neuvěřitelně nebezpečného, prý moc dobře věděla, co dělá. „Včely jsou pro mě znázorněním života a smrti. Mám za sebou už tři potraty, takže bych chtěla, aby tyhle obrázky reprezentovaly život a smrt všem našim dětem,“ okomentovala focení.

Emily si focení se včelami zopakovala i u svého dalšího těhotenství. Tentokrát ale zvolila úplně jinou aranž. Takovou, ze které se zatočí hlava i těm, které první focení se včelami nechalo chladnými. "Zvolila jsem tento druh umění, chtěla jsem tím vzdát hold svým včelám. A navíc se uvnitř cítím jako včelí královna," prozradila Emily. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky