Kris Jenner (59) je máma-manažer, své starší dcery a syna má se svým prvním manželem Robertem Kardashianem, který byl právníkem a proslul obhajováním svého kamaráda fotbalisty O. J. Simpsona (který je zároveň kmotrem Kim). Mladší dcery má s druhým manželem, olympijským vítězem v desetiboji Brucem Jennerem. S ním se v nedávném době rozvedla. Kris řídí svou vlastní produkční společnost “Kris Communications” v Los Angeles. Od začátku televizní realitní show Držte krok s Kardashians také vede kariéru své dcery Kim a pomáhá i svým ostatním dětem.

Kourtney Kardashian (35) je televizní osobnost a modelka. Se sestrami Kim a Khloe se zaměřuje na módu, společně představily několik kolekcí a vůní. Spoluvlastní a provozují módní butik D-A-S-H v Los Angeles, New York City, Miami a Hamptons. Společně vydaly knihu Kardashian Konfidential. Kourtney a máma Kris otevřely v Los Angeles a New Yorku butiky s dětským oblečením pod názvem Smooch, kde prodávají značku Crib Rock Couture. Kourtney je vdaná za Scotta Disicka, se kterým má 3 děti. Její první porod byl zprostředkován všem divákům prostřednictvím jejich rodinné reality show.

Kim Kardashian West (34) je televizní a mediální osobnost, modelka a herečka. Poprvé se do médií dostala prostřednictvím svého kamarádského vztahu s Paris Hilton, později vyplula na povrch nahrávka se sexuálními hrátky mezi Kim a jejím tehdejším přítelem Ray J. Rodina Kardashianových dostala nabídku na realitní show o jejich životě: Držte krok s Kardashians, která měla úspěch a vysílá se již 8. rokem. V roce 2011 způsobila Kim poprask v médiích, když se vdala (velmi mediálně propagovaná svatba) za hráče basketbalu Krise Humphriese a po pouhých 72 dnech požádala o rozvod. V roce 2013 porodila dceru North West, kterou má se svým manželem Kayne Westem. Nyní se Kim a Kayne snaží o druhého potomka. Kim je proslulá focením selfie fotek.

Khloe Kardashian (30) je televizní osobnost. Svou popularitu získala především díky reality show Držte krok s Kardashians. Se sestrou Kourtney má další dvě show – Kourtney a Khloe dobývají Miami, Kourtney a Khloe dobývají Hamptons. Měla i vlastní realitní show Khloe & Lamar. S basketbalistou Lamarem Odomem tvořili manželský pár od roku 2009 a nyní jsou v rozvodovém řízení. Se sestrami podniká a spoluvlastní butiky D-A-S-H. Ze sester je nejvíce prostořeká a přímočará, ani striktní maminku-manažerku ničeho neušetří.

Kendall Jenner (19) je televizní osobnost a především modelka. Začínala jako modelka v reklamách a v roce 2014 nastal zlom a Kendall předvádí pro významné módní návrháře na fashion week v New Yorku a Paříži. Její modelingová kariéra jde strmě vzhůru. Je známá svou oblibou ve sdílení selfies na sociálních sítích.

Kylie Jenner (17) je především modelka, svoji kariéru začala předváděním kolekce „Crush Your Style“ pro obchodní řetězec Sears. Předváděla pro kolekci Avril Lavigne na Fashion Week v New Yorku a také na oficiálním představení kolekce Hello Kitty pro americký obchodní řetězec Forever 21.

Mohlo by vás také zajímat: Nová řada seriálu Držte krok s Kardashians od 22. března na televizi E!