Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sex a sekt – spojení, které inspiruje

Sex a sekt – spojení, které inspiruje
Sex a sekt – spojení, které inspiruje
Zdroj:

Alkohol dokáže snadno odbourat zábrany a mnohdy výrazně zvyšuje chuť na sex. To potvrzujte také sexuolog Jaroslav Zvěřina: „Je to známá věc, díky které se už prolomily nejedny ledy a která ovlivnila osud řady vztahů jak v kladném, tak v záporném smyslu.“ Jen málo druhů alkoholu umí podnítit vášně a tajné touhy, láhev vychlazené bohemky vás však může inspirovat k hrátkám, o kterých konzumenti většinou jen sní.

Šumivé víno takový dar jednoduše má. „Sekt je všeobecně vnímán jako prostředek, který uvolňuje. Hezký večer obohatí také lehké předkrmy. Tato kombinace navodí příjemný pocit a může tak pročistit napětí, které občas v dlouhodobém vztahu vzniká,“ říká o nápoji sommelier společnosti BOHEMIA SEKT David Král.

Stejný názor sdílí sexuologové, podle nich totiž nesmíme na romantiku zapomínat ani po několika letech. „Partneři by se spolu měli milovat alespoň jednou týdně. Je důležité se vzájemně dotýkat a udržovat blízkost. Když ze vztahu odejde sex, bývá těžké intimitu obnovit,“ poznamenává Jaroslav Zvěřina. Proto mohou být pro některé páry podstatná afrodiziaka, jako je dobré jídlo či pití. Šumivé víno je tedy ideální, jelikož je díky bublinkám vnímáno jako nápoj vzrušivý nebo snad proto, že elegance skleniček, ze kterých se za romantických i vášnivých večerů konzumuje, přímo nahrává k odvážným hrátkám.

Klasická erotická literatura také popisuje případy, kdy už sama konzumace sektu přiváděla dívky k orgasmu. Jak? Žena uspokojovala sama sebe a v okamžiku těsně před vyvrcholením se napila ze sklenky správně vychlazeného šumivého vína. Orgasmu tedy nedosáhla, počkala na to, až vzrušení částečně odezní, a celou proceduru znovu zopakovala. Výsledek? Pokud byla s tréninkem opravdu důsledná, po nějakém čase ji konzumace bublinek dokázala vzrušit natolik, že k vrcholu stačilo jen několik doteků na těch správných místech.

I bez propracovaných metod je ale sekt v dnešní době nápoj, který výrazně stimuluje erotické představy. Nechte se inspirovat Bohemia Sektem a odpověďmi mužů a žen v naší anketní otázce.

ANKETA:

František – 54 let, OSVČ
„Jakmile vidím lahev Bohemky u nás v lednici, napadají mě jen dvě místa, kde by bylo vhodné ji popíjet. Vana a bazén. V obou případech pak celá aktivita spěje k tomu jedinému. Sekt vnímám jako prostředek, jako způsob, jak navodit tu správnou erotickou atmosféru. A vůbec nemusí jít o oslavu. Ostatně tam se něco podobného často ani nehodí.“
Irena – 20 let, studentka
„Vířivka, jahody nebo postel a sekt v pupíku. Obojí jsem zažila a ani na jedno nezapomenu. Jen sotva si dovedu něco podobného představit s vínem, nebo dokonce pivem. Ale sekt a jeho popíjení z partnerova těla je hrozně hezké.“
Martina – 26 let, novinářka
„Když si představím, že by mi někdo nabízel sklenku sektu, bude mi hned jasné, že se mě bublinkami, které jdou rychle do hlavy, bude snažit ‚uvolnit‘. A bude to mít určitě jednodušší, pokud za to ten člověk bude sám stát.“
Petr – 33 let, zaměstnanec v korporátní sféře
„To první, co si představím, je sekt tekoucí po jejích ňadrech. Pak polibky a ‚napájení se‘ navzájem. A ve finále snad i orální sex ústy, ve kterých má trochu sektu.“

TIP:

Láska prochází žaludkem

Aby večer dospěl k výsledku, který si ve svých představách člověk maluje, může tomu vedle pár sklenek sektu pomoci také předkrm. Důvod? Láska přece prochází žaludkem!

Dokonalé afrodiziakum
Ústřice. Předkrm, který dodá vaší večeři tu správnou dávku luxusu a zároveň pozitivní energii. „Sekt je všeobecně vnímán jako prostředek, který uvolňuje, a pro hezký večer je ideální například s lehkými předkrmy. Časté je spojení právě s ústřicemi,“ říká o této kombinaci sexuolog Jaroslav Zvěřina. Není tedy potřeba vymýšlet žádné složité recepty, stačí čerstvé ústřice zakápnout citronovým dresinkem a je hotovo! Doporučujeme podávat se suššími sekty, například Bohemia Sektem Prestige Brut.

Kvalitní čokoláda či čokoládový dezert. Není třeba čekat na Valentýna, abyste si dopřáli tuto svádivou kombinaci. Podle sexuologa Jaroslava Zvěřiny jde sice o účinné afrodiziakum pro večery ve dvou, ale vaši náladu tato dvojice vylepší za každých okolností. Nezapomeňte však preferovat kvalitu nad kvantitou! S hořkou čokoládou se krásně snoubí slaďoučký Chateau Belveder doux a zajímavým kontrastním zážitkem je zase kombinace s Bohemia Sekt Prestige Brut.

Bohemia Sekt demi sec červené
Kypré červené šumivé víno, jehož barva, čirost, jemná a svěží vůně a jedinečná chuťová harmonie okouzluje opravdové znalce šumivých vín. Vyznačuje se jemným dlouhotrvajícím perlením a jeho chuť vynikne zejména s dezerty bohatými na čokoládu a také jako skvostný doplněk k čokoládovým bonbónům. Je ideální k dezertům bohaté na čokoládu a také je skvostný doplněk k čokoládovým bonbónům. Skvěle doplní též tmavá kořeněná masa připravovaná na grilu. Orientační cena: 149 Kč.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Užijte si Valentýn v Atriu Flora

Užijte si Valentýn v Atriu Flora

Hledáte dárek pro svoji drahou polovičku k Valentýnu, ale nevíte si rady, čím potěšit? Nelamte si s tím hlavu, zakupte v obchodním centru Atrium…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU