Sarah Stage je modelka a její specialitou je sexy spodní prádlo. Zároveň uvádí, že je také milovnice fitness, což je vcelku pochopitelné. Sarah je ovšem také velmi slavná na sociálních sítích, kde na sebe strhla pozornost před více než dvěma lety. Dovolila si totiž uveřejnit fotografie svého těhotenského bříška, které prakticky neexistovalo a to i pár dnů před porodem. Místo něj měla pekáč buchet a rozhodně by se nenašel nikdo, kdo by poznal, že je v devátém měsíci.

Sarah svým neobvyklým vzhledem šokovala veřejnost a snesla se na ni vlna kritiky. Matky s velkými, vytahanými a popraskanými břichy ji obviňovaly z toho, že týrá své nenarozené dítě tím, že drží dietu a provádí náročná cvičení. Sarah se snažila vysvětlit, že každý máme jiné tělo a že ona sportuje úměrně ke svému jinému stavu a rozhodně se hlady netýrá. Důkazem jejich slov byly poporodní míry syna Jamese, který vážil téměř tři a půl kila a měřil 50 cm.

I druhorozený syn Logan, který přišel na svět 18. října letošního roku, je zdravé prospívající miminko. Sarah uvedla, že rodila plánovaným císařským řezem, ale že rekonvalescence probíhá, jak má, syna kojí a oběma se daří velice dobře. Ostatně, důkazem jsou polonahé fotografie dvojnásobné maminky pár dnů po porodu, které opět ukazují, jak neuvěřitelné tělo má. Nahlédněte do galerie, to opravdu stojí za vidění!

Podívejte se, co Sarah jí během dne!

Zdroj: Youtube

#clanek|3522391|3522387#

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!