Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sandra (30): Už jsem přišla o dvě děti. Zoufám si...

Vždycky jsem věděla, že chci velkou rodinu. Bohužel se mi můj velký sen nevyplnil a obávám se, že ani nikdy nevyplní...

Správného muže jsem ale při studiích na gymnáziu nepotkala a tak jsem se rozhodla, že rodinu nebudu lámat přes kolena a začnu studovat vysokou školu. Rodiče byli nadšení, i když mě podporovali i ve snu založit brzy rodinu. Bohužel nebyl tatínek a já se cítila pořád ještě mladá, tak jsem se ani trochu nehroutila. Namísto toho jsem šla na pajďák, prostě láska k dětem ve mně byla.

Po třech letech studia jsem konečně potkala toho pravého. Milan byl doslova mým vysněným mužem. Bylo mi 23 let, když mi Milan řekl, že se mnou chce založit rodinu. Vdávala jsem se půl roku na to a obě naše rodiny se těšily na to, že brzy přiletí čáp. Cesta k miminku ale není tak snadná jako v pohádkách, neotěhotněla jsem hned, jak jsem si plánovala. Bylo mi divné, že už se tak nestalo předtím. Vcelku jsme si ani pozor nedávali, nikdy jsem nebrala antikoncepci, takže moje tělo nebylo nějak zhuntované.

Zdroj: shutterstock.com

Jak pokračovalo Sandřino snažení, se dočtete na dalších stránkách!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Pro efektivní úklid

Pro efektivní úklid

Komerční sdělení - I pevné podlahy vyžadují důkladnou péči, aby se na nich neusazovaly bakterie, prach a zaschlé nečistoty. Při pravidelném opakování…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU