Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Rozdáváme dárky: Adventní kalendář Kafe.cz je tady

Rozdáváme dárky: Adventní kalendář Kafe.cz je tady
Rozdáváme dárky: Adventní kalendář Kafe.cz je tady
Zdroj: Thinstock

K tomu, abyste mohli vyhrát krásné ceny, stačí jediné - zapojit se do naší soutěže a každý den zkusit štěstí.

  • Harmonogram soutěže: Trvání soutěže: od 1. 12. 2013 do 24. 12. 2013
  • Vyhlášení vítězů: nejpozději do 31. 12. 2013

V případě dotazů se obraťte na e-mail: advent@kafe.cz

Organizátorem a provozovatelem soutěže je společnost SANOMA MEDIA PRAHA s.r.o., IČ: 45278776, se sídlem Lomnického 7/1705, 14079 Praha 4

Přejít přímo v soutěži adventní kalendář

O co soutěžíme?

Získat můžete kosmetiku, poukázky na zážitky, elektroniku a mnoho dalšího. Jako hlavní cena na vás čeká robotický vysavač iRobot Romba. 

Jak soutěžit?

Na každém políčku kalendáře najdete pro každý den jednu soutěžní otázku vztahující se k danému dárku. Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyplňte své kontaktní údaje. Odešlete a jste automaticky zařazeni do soutěže.

U každého produktu a každý den vyhrává 100. doručená správná odpověď v pořadí. Soutěžící, který zvolí nesprávnou odpověď, bude ze soutěže vyřazen. Některé dny je možné vyhrát více výher. 3. prosince můžete vyhrát třikrát. Tento den vyhrává 1., 50. a 100. doručená správná odpověď v pořadí. 7. prosince je vaše šance na výhru ještě větší, můžete vyhrát hned pětkrát. Tento den vyhrává 20., 40., 60., 80. a 100. doručená správná odpověď v pořadí.

Soutěžit můžete v daný den pouze jednou. Soutěže se však můžete zúčastnit opakovaně ve všech dnech.

Pořadatel soutěže je oprávněn ze soutěže vyřadit účastníky, kteří porušují podmínky soutěže.

Účastníkem soutěže je každý občan České republiky.

Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas, aby pořadatel soutěže zpracovával jako správce údaje poskytnuté v soutěži. Tyto osobní údaje jsou poskytovány dobrovolně. Účastníci soutěže jsou oprávněni tento souhlas kdykoliv písemně odvolat. V případě potřeby si pořadatel soutěže vyhrazuje právo posoudit sporné situace vzniklé v průběhu soutěže. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele soutěže a jejich rodinní příslušníci. Ceny v soutěži nelze vymáhat soudně. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo soutěž zrušit v případě, že v jejím průběhu bude zaznamenáno neregulérní chování účastníků, popř. pokusy o zmanipulování výsledků soutěže. Pravidla soutěže se v jejím průběhu mohou změnit.

Každý účastník je povinen seznámit se s úplnými pravidly soutěže a se Všeobecnými podmínkami, které se pro něj účastí v soutěži stávají závaznými.

Soutěž Adventní kalendář Kafe.cz se řídí Všeobecnými marketingovými podmínkami společnosti Sanoma Media Praha s.r.o. a Zásadami nakládání s osobními údaji.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky