Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Reálné fotky matek, které se ani po porodu za svá těla nestydí

Reálné fotky matek, které se za proměnu svého těla nestydí
Reálné fotky matek, které se za proměnu svého těla nestydí
Zdroj: Instagram @jadebeallphotography, www.jadebeall.com/p/workshops
Prohlédněte si všechny fotografie (28)

Když fotografka Jade Beall před lety porodila svého syna, uvědomila si, jak moc může těhotenství a mateřství změnit postavu ženy a nejen to. Jade se poté pustila do fotografování žen po porodu, ovšem ke své práci nepoužívá nic, co by realitu mohlo přikrášlit, fotí přesně to, co vidí.

Jade na sebe upozornila například v roce 2015, kdy vytvořila autoportrét, na kterém kojí svého tři a půl roku starého syna. Její snímek tehdy obletěl svět a zvedl obrovskou vlnu reakcí. Jedna část byla kladná, dotyční byli otevřeností Jade nadšení. Ženy jí děkovaly za to, že už si díky ní nepřipadají odporné, když kojí 3, 4, či 5tileté děti, i přesto, že jim okolí dávalo najevo, že tak velké děti se už nekojí. Druhá polovina reakcí byla negativní, tito lidé fotografku za její otevřenost odsoudili. Přišlo jim zveřejňování matky a dítěte v tak choulostivé situaci odporné, přes čáru, zbytečné… To ale ještě nevěděli, že Jade má v rukávu další trumfy, jak se ostatně můžete přesvědčit v galerii.

Fotografka je totiž přesvědčena, že dnešní doba je postavena na hlavu, že se zapomíná na to, co je v životě podstatné, co je krásné, co je skutečně život. Nesouhlasí s přikrašlováním reality a odsuzováním lidí jen pro to, že nevypadají jako modelky z magazínů. Podle Jade jsou všichni lidé a speciálně ženy krásné ve všech svých podobách. Tudíž na jejích snímcích najdete ženy tak, jak opravdu vypadají. Se všemi jizvami, povislými prsy, celulitidou, tukovými polštáři… Líbí se vám takové fotografie, nebo máte raději ty “méně reálné“?

Tato žena má také neskutečné tělo!

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky