Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pyro music laser fest

Pyro music laser fest
Pyro music laser fest
Zdroj:

Dne 27. 8. nad Prahou exploduje tuna náloží pod taktovkou krále popu - Michaela Jacksona.

Na dostihovém závodišti v Praze Velké Chuchli 27. 8. uvidíme a uslyšíme čtyři ohňostroje a dvě laser show na téma největších světových hitů jako je Starway to Heaven od Led Zeppelin až po závěrečnou mutimediální megashow s Michaelem Jacksonem.

Zábava

Ale nejde jen o ohňostroje. Pyro Music Laser Fest je festivalem pro celou rodinu a bavit se tu budete po celé odpoledne. Na místě bude k dispozici kromě klasického festivalového městečka plného stánků také dětský koutek, ale především několik helikoptér. Zájemci budou moci nasednout a vznést se na malý okružní let.

Hudba

Na pódiu se vystřídají kapely Airfare, Děda Mládek Illegal Band, Xindl X. Hlavní hvězda festivalu kapela Kryštof vystoupí už v 17hod. A pořádný dětský mejdan rozjede dívčí hudební skupina 5angels.

Doprava

Letos se organizátoři chtějí vyhnout dopravním komplikacím, které akci postihly loni, a proto program festivalu spouští již v 15 hod. Po celé odpoledne a večer bude specielně posílena železniční doprava.  Přijeďte na akci vlakem ze Smíchovského nádraží, trvá to do Chuchle pouhých 5 minut a vlaková stanice je přímo u závodiště!

Hlavním mediálním partnerem je Evropa 2.

Cena

Cena vstupenek je od 290,- Kč Rodinné vstupné pro 2 dospělé a 2 děti je 690,- Kč.
K zakoupení v síti Ticketpro. V den konání akce přímo na závodišti ve Velké Chuchli.

Více na www.jvsgroup.cz/cs/pyrofest nebo www.ticketpro.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky