Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pryč s balenou vodou. Domácí sodovky frčí a sirupy stojí pouze 69 Kč!

Pryč s balenou vodou. Domácí sodovky frčí a sirupy stojí pouze 69 Kč!
Pryč s balenou vodou. Domácí sodovky frčí a sirupy stojí pouze 69 Kč!
Zdroj: LIMO BAR

Valná většina z nás si bezpečně pamatuje starou dobrou sifonovou láhev omotanou drátěnkou a živenou malými znovu naplnitelnými bombičkami. Prostě sifon. Dřív běžná věc, pak dlouhá pauza a teď ho máme zpátky. Sifon, perlivá voda či domácí sodovka zažívá v Česku renesanci.

Dává to smysl. Kohoutková voda patří v Česku k nejlepším v Evropě, máme spoustu studní, studánek a pramenů, tak proč si chutnou limonádu nevyrobit doma sami a za dobré peníze? Značka LIMO BAR přinesla do segmentu domácích výrobníků sody několik důležitých inovací.

Sirupy pro výrobu limonády pouze za 69 Kč

Nabídka lahodných sirupů LIMO BAR nyní zahrnuje 13 různých příchutí od 69 Kč za 500 ml láhev, ze které si můžete vyrobit až 12 litrů limonády. Ovocné sirupy obsahují minimálně 33 % ovoce, jsou bez umělých barviv a těší se u českých zákazníků velké oblibě. Prodejům vládne celkem tradičně cola sirup, následuje pomeranč, limetka, malina, hrozny a broskev.

Cena: od 69 Kč

Zdroj: LIMO BAR

Nejlevnější výrobník sody START

Vaše vstupenka do světa domácích limonád za skvělou cenu. Výrobník sody LIMO BAR Start charakterizují elegantní křivky a chytrá hlava. Základní model Start disponuje technologií FSS zajišťující efektivní využití plynu CO2 a vaši maximální bezpečnost. LIMO BAR Start vás neochudí ani o pevnou litrovou láhev s technologií Click&Fix či spolehlivý bezpečnostní ventil. LIMO BAR Start si můžete koupit v bílé barvě.

Cena: 1.299 Kč

Zdroj: LIMO BAR

Specialista na úsporu peněz

Elegantní domácí výrobník sody Smart Turbo v zářivě červené barvě s obrovským výkonem zajišťujícím více limonády při menším množství spotřebovaného CO2. Nádherný přístroj dodávaný s vysoce odolnou 1,5litrovou lahví a inteligentní otočnou hlavou vybavenou technologiemi regulace velikosti bublinek BBT, technologií FSS a speciální technologií Turbo. Díky ní vyrobíte až 135 litrů perlivé vody z jediné bombičky CO2.

Cena: 2.249 Kč

Zdroj: LIMO BAR

Absolutní světový unikát

Absolutní světový unikát aneb přenosný výrobník sody LIMO BAR Fizzini. Model Fizzini přináší do světa domácích limonád kompaktnost a mobilitu. Díky modelu Fizzini se konečně nemusíte ochuzovat na dovolené o svou oblíbenou limonádu pouze proto, že v kufrech nezbylo na velký krám místo. Fizzini charakterizuje kompaktní a pevná hlava, technologie FSS, regulace velikosti bublinek BBT a rovnou dvojice láhví s objemy 1 a 2 litry. I v tomto případě jsou láhve vybaveny technologií Click&Fix.

Cena: 899 Kč

Zdroj: LIMO BAR

Bezpečné bombičky CO2 s certifikátem TÜV za 149 Kč

Bombičky CO2 od značky LIMO BAR jsou 100% bezpečné a plně kompatibilní i s výrobníky sody konkurenčních značek. Certifikace TÜV dává záruku kvality a bezpečnosti podložené více než 150letou tradici uznávané německé certifikační společností TÜV SÜD. Výměnu bombiček provádí autorizovaní partneři značky LIMO BAR, nyní za akční cenu 149 Kč. Bombičky vyměňujte v síti elektroprodejen Okay, Alza.cz, Expert či Orion nebo u našich regionálních partnerů. Jejich seznam najdete na webu LIMO BAR.

Cena: 149 Kč

Zdroj: LIMO BAR

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky