Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pro radost i dobrý skutek do Obchůdků s Albertem

Nadační fond Albert
Nadační fond Albert
Zdroj: red

Komerční sdělení - Chcete udělat radost sobě či svým blízkým, nebo hledáte originální dekoraci, která by doladila vánoční atmosféru vašeho obydlí? V Obchůdcích s Albertem máte skvělou příležitost nalézt to, co hledáte a ještě k tomu udělat dobrý skutek. Unikátní charitativní projekt Obchůdky s Albertem, který organizuje Nadační fond Albert, představuje dětem z dětských domovů svět obchodování hravou formou.

Výtěžek míří přímo do dětských domovů

Nadační fond Albert letos již tradičně pořádá charitativní akci Obchůdky, která podporuje nejen tvůrčí činnost dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí, ale zároveň jim zábavnou cestou přibližuje prostředí obchodu a prodeje. Díky projektu děti poznávají cestu výrobku od samotného vzniku až po jeho prodej. Zároveň se učily, jak výrobky správně nabízet zákazníkům, jak je nacenit a zacházet s penězi. Hravou formou si tak osvojovaly základy obchodu, které jim určitě v budoucím životě přijdou vhod. Jejich píle vrcholí právě nyní, kdy mohou své vlastnoručně vyrobené předměty ukázat světu a nabídnout zákazníkům.

Zdroj: red

Stánky, kde si od malých prodavačů můžete zakoupit adventní věnce i jiné vánoční dekorace, naleznete během adventu na vybraných prodejnách Albert. Z pestrého sortimentu rukodělných výrobků, tvořených dětmi z dětského domova, si určitě vyberete. Potěšíte tím nejen sebe, ale také konkrétní děti z domovů po celé České republice. Veškerý výtěžek, který během Obchůdků utrží, totiž putuje přímo jim. Děti na dekoracích a dalších dárkových předmětech pracovaly během celého roku. 

Zdroj: red

Zavítejte tedy při příležitosti předvánočního nákupu do vybraných prodejen Albert a potěšte děti koupí jejich výrobků. Uvidíte, že vás ve vánočně vyzdobeném bytě budou jejich dekorace těšit.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky