Olga (27): Přítel se zakoukal do patnáctileté holky. Obdivuje ji a mě ponižuje

Odhalte nevěru
Odhalte nevěru
Zdroj: Shutterstock
Odhalte nevěru

Přítel už roky sleduje mladou dívku na sociálních sítích. Je mu jedno, že mi to vadí. Dál mě využívá jen jako hospodyňku.

Odhalte nevěru co nejdříve. Tipy najdete v galerii.

Problém na obzoru

Jsem s partnerem přes šest let, ale čtyři roky už mě trápí jedna nedořešená záležitost. Byli jsme spolu asi dva roky a jeho velký kamarád uspořádal oslavu, kam pozval spoustu lidí. Dorazila i jeho sestřenice, které tehdy bylo čerstvých patnáct let. Nechci, aby to vypadalo závistivě, ale ta holka vypadala jako poběhlice, byla vyzývavě oblečená a zmalovaná. Všichni jsme se shodli na tom, že je to hrůza. Martin si ji pamatoval jako dítě. Všimla jsem si, že ji pozoroval a nemohl z ní spustit oči. Přišlo mi, že s ní chtěl navázat řeč. Řekla jsem, že mi vadí, když se mlsně dívá na patnáctileté dítě. O to víc, kdy jsme na akci byli spolu.

Znovu

Po dvou měsících se scénář opakoval a zase se objevila v zorném poli mého přítele. Opil se a předhodil mi, že je nesmírně sexy a má postavu k sežrání. Nejsem na sebe pyšná, ale podezření jsem neukočírovala a prolustrovala mu účty na sociálních sítích. Pravidelně ji vyhledával a prohlížel si fotky, které přidávala. Vybouchla jsem. Scénu jsme ale ustáli. Myslela jsem, že už od ní budu mít klid, ale ona se pořád vracela k nám do vesnice. V její přítomnosti byl jako vyměněný a usmíval se. Když zjistil, že se opět schyluje k hádce, zařadil zpátečku. Začal mi vyčítat, že jsem paranoidní.

Byla jsem jako na trní. Martin nepatří mezi lidi, co celé dny visí na sociálních sítích, komunikují a přidávají si přátele. Když mu před měsícem kamarád prozradil, že se rozešla se svým přítelem, rozzářil se a několikrát na to i během hovoru se mnou narazil. Trvá to už čtyři roky, pořád ji má v merku a hltá každou novou fotku a příspěvek. Musí v tom být něco víc.

Konec se blíží

Trápí mě to. Mezi námi totiž nikdy nebyla vášeň. Od začátku našeho vztahu byl v posteli hodně zdrženlivý. Stačilo mu to jen jednou za dva měsíce. Dokonce mi při jedné hádce řekl, že pro něj nejsem přitažlivá. Nechápala jsem to. Vždycky jsem o sebe dbala, jsem upravená a štíhlá. Chlapi se za mnou pořád točí. Teď už to ale nezvládám. Jsem jen na to, abych mu uklidila, vyprala a navařila.

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky