Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Přisuňte si barovou židli a víc si povídejte

Barová židle
Barová židle
Zdroj: red

Komerční sdělení - Barová židle není žádná luxusní vymoženost, ale praktická věc. Přisedněte si na kus řeči k tomu, kdo dneska vaří nebo si vypijte kávu či drink a přečtěte si, co je nového. Poradíme vám, kam se barové židle nejlépe hodí a jak je správně vyberete.

Kam umístit barovou židli?

Zařizujete byt nebo dům? Lidé často probourávají příčku mezi obývákem a kuchyní. Pro plynulý přechod mezi místnostmi staví barový pult nebo kuchyňskou linku do tvaru písmene L. Tyto pulty a linky můžete perfektně doplnit o barové židle. Pozor, není to rozhodně vymoženost jen pro velké a prostorné místnosti. Barový pult s židlí dobře poslouží také v garsonkách, kde přirozeně oddělí kuchyňský prostor od spací části. Barové židle si tak můžete pořídit do většiny interiérů, záleží spíš na tom, jestli postavíte v místnosti ostrůvek, nebo jaký tvar kuchyňské linky zvolíte.

Posaďte se na kus řeči

Trávíte v kuchyni spoustu času a někdy se cítíte sami? Pak určitě oceníte, že si k vám může někdo přisednout na kus řeči. Umístit tam větší židli, nota bene kancelářskou židli jednak kazí dojem a ani to není často prakticky možné. Proto se hodí barové židle. Zatímco jeden kouzlí v kuchyni dobroty, druhý se může posadit k němu na bar a povídat si. Kuchař tak nebude ochuzen o společnost další osoby. Na barovou židli se rády usadí také děti. Nejenom, že si můžou povídat s rodičem, který zrovna vaří, ale ještě je bude bavit točení na židli. Před prací si na ní rychle vypijete kávu, přečtete noviny nebo prosvištíte sociální sítě.

Na pohodlí záleží

Jak byste měli barovou židli vybírat? Prvně si změřte výšku pultu nebo linky. Většinu židlí můžete nastavit, ale mějte jistotu, že vám bude sedět. Zaměřte se také na materiál. Velmi moderní jsou kovové nohy a vypolstrovaná sedací část. V židli byste se měli cítit pohodlně. Důležitým ukazatelem správného výběru je, abyste měkce dosedli a měli k dispozici opěru zad. Čím větší podpěru zad budete mít, tím se vám bude sedět lépe a déle v židli vydržíte. Velmi oblíbené jsou například barové židle s nastavitelnou výškou a poměrně vysokou opěrou zad v krémové barvě za 2 299 Kč. Z téhle barovky nebudete chtít slézt. Barové židle se skvěle hodí nejenom do moderně zařízených interiérů, ale své místo si najdou i v rustikálních a tradičněji zařízených prostorách. Ozvláštněte svůj domov a zároveň si dopřejte víc času pohromadě.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU