Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Přihlaste svého miláčka do soutěže pro pravé MUŽE!

Zdroj: Profimedia.cz

Druhý ročník soutěže pro odvážné Men‘s Challenge ’09 je tady. Přihlaste svého partnera a vyhrajte luxusní auto Peugeot 207 CC.

Máte doma odvážného muže, který se nezalekne žádné výzvy? Považuje se za opravdového Muže a navíc rád soutěží? Přihlaste ho do unikátní soutěže Men´s Challenge ´09! Druhý ročník úspěšné soutěže odstartoval 1.1. 2009 a do 15.2. 2009 probíhá registrace na webových stránkách www.mens-challenge.cz. Vytvořte mu na těchto webových stránkách soutěžní profil a posílejte mu prostřednictvím SMS své hlasy.

První hlasovací období končí 15.2. 2009 a vzejde z něj 10 nejúspěšnějších, kteří postoupí do semifinále. Ti budou zahrnuti v seznamu „Top 10“ a od 16. února 2009 budete moci posílat své hlasy už jen těmto úspěšným odvážlivcům. Z tohoto hlasování, které bude ukončeno 20. března 2009, vzejdou tři finalisté, kteří se mohou těšit na závěrečné velké finále na Islandu, probíhající ve dnech 16. – 18. dubna 2009. Finalisté budou oznámeni 26. března 2009.

Zdroj: Profimedia.cz

A co je ve finále čeká?

Tři nejúspěšnější muže čekají skutečně zajímavé finálové disciplíny – závod na sněžných skútrech, golf na sněhu a biliard. Ten, kdo ve finále obstojí nejlépe, se může těšit na skutečně krásnou výhru - nádherný vůz Mercedes-Benz GLK v hodnotě téměř jeden a čtvrt milionu korun.

Zdroj: Profimedia.cz

Proč hlasovat?

Všichni hlasující mají letos šanci vyhrát nejen mnoho zajímavých cen z nabídky značek, ale i hlavní výhru, která bude zajímat hlavně ženy – atraktivní vůz Peugeot 207 CC. Přihlaste tedy svého miláčka do Men´s Challenge ´09, zkuste své štěstí a vyhrajte nové auto!

www.mens-challenge.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Služby pro maminky: Od 100 Kč/hod.

Mateřské povinnosti jsou veskrze příjemné, ale ruku na srdce: každá máma jich má občas plné zuby. K péči o caparta se totiž přidává starost o chod…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU