Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Veronika: Přítel se po návratu z vězení změnil, zaslouží si šanci

Dokonalá žena
Dokonalá žena
Zdroj: Shutterstock
Dokonalá žena

Bývalý přítel byl za mřížemi, je to špatný člověk. Ale mám ho ráda a chtěla bych mu dát ještě jednu šanci. Bohužel mě svírá strach, abych se nedostala zpátky do problémů. 

Přibližte se dokonalosti. Tipy najdete v galerii. 

Trest 

Mám s bývalým přítelem tři děti. Obě naše rodiny se nám pletly do života. Byl ve vězení a nikdo nám tenkrát nepomohl. Přítel nechodil do práce a vykrádal auta. Já v té době byla na mateřské dovolené. Z vězení se vrátil před rokem a nejsme spolu, ale občas si napíšeme. Má stálou práci, zklidnil se a snaží se fungovat a žít normálně. Byly tam dřív velké problémy. Já byla hodně náladová a on chorobně žárlivý. Hodně jsme se hádali. Nikdy mě ale nebil. Společné chvíle byly nádherné. Už mě několikrát napadlo, že by bylo fajn to spolu zase zkusit. Mám ale strach, aby se to nevrátilo do starých kolejí. 

Šance

Asi se s ním začnu scházet pomalu a časem u nás začne přespávat a pak uvidíme, jak se to vyvíjí. Nechci do toho ale spadnout znova. Myslím, že jsem do něj pořád zamilovaná. Je to takový ten typ zloducha. Není to hodný chlap, ale prostě mě přitahuje. Nevím proč. Mám návrhy na vztah od normálních chlapů, brali by mě i s dětmi a chtěli by se mnou mít něco víc. Nic k nim bohužel necítím. Hledám lásku. Mám slabost pro grázly. Chci bývalého přítele zpátky, ale moc se bojím těch problémů, které by mohly přijít s ním. 

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky